Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam!
#1
Witam wszystkie miłośniczki i miłośników (bo możliwe że są tu również panowie) tej wspaniałej metody dekorowania. Jestem całkowita "zielonka" ale zawsze fascynował mnie decoupage, a teraz kiedy już trochę mniej "na głowie" chciałabym spróbować swoich sił. Wierzę że Wasze doświadczenie pomoże mi przebrnąć przez trudy początków. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
WitajSmile
Odpowiedz
#3
Witaj.
Odpowiedz
#4
Witaj serdecznie mróweczko. Fajny awatarek Big Grin Czytaj forum, pytaj i twórz, a my będziemy podziwiać prace Smile
Odpowiedz
#5
Witaj mrówko!
I czuj się u nas jak w rodzinnym mrowisku Smile
Odpowiedz
#6
Witaj Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Witam serdecznie i Mroowkę, i Graszkę! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#8
WitamSmile
Odpowiedz
#9
(02-12-2012, 10:40 PM)mroowka26 napisał(a): Witam wszystkie miłośniczki i miłośników (bo możliwe że są tu również panowie) tej wspaniałej metody dekorowania. Jestem całkowita "zielonka" ale zawsze fascynował mnie decoupage, a teraz kiedy już trochę mniej "na głowie" chciałabym spróbować swoich sił. Wierzę że Wasze doświadczenie pomoże mi przebrnąć przez trudy początków. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.Smile

Hey Wink ja tez jestem swiezak I to moje pierwsze godz na forum, choc podczytywalam dziewczyny juz od jakiegos czasu. Wiec powodzonka zycze I Tobie I sobie. Niech nas wciagnie na maxa, z jak najbardziej zadowalajacym efektem koncowym Big Grin produkcje czas zaczac Smile
...Character is what you are in the dark....
Odpowiedz
#10
Witaj serdecznie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl