Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
A co to dla Zuzy pokręcona żarówka... Była wykałaczka, to będzie i świetlówka Tongue
Odpowiedz
Reklama
Zuza, jest to jeden z najprzednieszych pomyslow tego sezonu.. nie wroc... to JEST najprzedniejszy pomysl. Sa a. bardzo trendy, b. sa przeurocze. c. dziewczynka z pieskiem to jest po prostu szal - slodkosc bez koronek, tak.. to je ono...
Odpowiedz
Erato - dziękuję, że wierzysz we mnie! Żebym jeszcze ja uwierzyła....Undecided

Dominiko - ojej, ale mi miło! A dziewczynka z pieskiem to stara reklama bodajże Orange... Ona mi mnie przypomina... lubię warkoczyki! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
taka reklama z magazynu?

warkoczyki sa the best - mi sie kojarza z moja ukochana pipi..
Odpowiedz
Taka reklama z Gazety Wyborczej... Smile

Jak mnie spotkasz, to będą Ci się ze mną kojarzyły.... Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
SmileSmileSmile
Odpowiedz
Reklama
Muszko - takie "bombeczki" ma wiele osób Smile Pomysł jest wzięty z netu i wiele osób już takie robiło. I to o wiele ładniejsze niż te moje "sirotki" Big Grin Moje "pomysły" zazwyczaj ściągnięte są z netu; jest wiele blogów "recyklingowych" Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
(12-06-2012, 05:22 PM)Zuza napisał(a): Erato - dziękuję, że wierzysz we mnie! Żebym jeszcze ja uwierzyła....Undecided
no właśnie nie rozumiem, dlaczego masz z tym problem - Twoje prace są świetne technicznie, dowcipne, oryginalne i pomysłowe! Z netu czy nie z netu te pomysły - jakoś nikt tu na forum takich pomysłów nie szuka i nie znajduje, nie mówiąc już o wcielaniu w czyn! Big Grin
Odpowiedz
Bombki z żaróweczek ekstra pomysł... Od dzisiaj nie wyrzycam żadnej żarówki... Smile
Odpowiedz
Tia, właśnie trzeba chcieć poszukać sobie w necie czegoś dla siebie i jeszcze to wykonać, a nie tylko oglądaćSmile A dzięki tobie i my się dużo dowiadujemy
co tam w recyklingu się dziejeWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl