Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
P.omysł z mydelniczka świetny, chyba tu jeszcze takiego czegoś nie było, zmarszczki wyglądają rzeczywiście jak fale, przecież to efekt zamierzony.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
(02-14-2013, 10:03 PM)abfd napisał(a): Nie łap mnie za słowa Big Grin
Czemu? Ja to uwielbiam! Big Grin
Nata, grarut, jomajka - dziękuję Heart
Odpowiedz
Najpierw otworzylam labedzia, bardzo sie do niego usmiechnelam, potem poczytalam o zmarszczkach, wrocilam - no przeca to sa ewidentnie fale. ja absolutnie bylam przekonana, ze to domalunek w postaci fal. Niby motyw za slodki, ale tak jak mowisz - musi sie cudnie w lazience prezentowac. Czasem takie odwazne motywy sa najlepsze.
Odpowiedz
Domi, witaj po sąsiedzku Wink Dzięki za uznanie dla łabądka Smile
Odpowiedz
Witaj Aga, pomachalam Katowicom z daleka Smile

ps. nowa tablice postawili na wylocie z lotniska - 'witejcie na slonsku', jakis pomysl masz dlaczego nie 'witojcie', przez 'o'. jo bych tak rzykla.
Odpowiedz
Hmmm... Ja bych jednak pedziała "witejcie" Big Grin Zależy pewnie, kaj się mieszka Big Grin Ale ze mnie to taka Ślązaczka, jak z koziej d... trąbka - wprawdzie urodziłam się w Katowicach, ale w zupełnie nie śląskiej rodzinie. Gwary znam tyle, co podłapałam od bardziej "autochtonicznych" kolegów i koleżanek z podstawówki...
Odpowiedz
Reklama
Czytam, że Vika już wiosnę zaklina, i to pewnie jej wina, że u mnie bluszcz porasta Big Grin
Świecznik-fala z ceramiki biskwitowej, po całości serwetka, krak Medium Stamperii, pasta umbra oraz biała Pentartu i dużo wycierania mokrą chusteczką, czyli znowu wielkie dzięki dla Dominiki Heart Lakierowane lakierem rozpuszczalnikowym w sprayu. Na razie dwie warstwy, może dam jeszcze trzecią.
Podoba mi się, aczkolwiek krak i pasta ukryły delikatny motyw pisma, który jest pod spodem (jest, wierzcie mi na słowo Smile ) i tego mi trochę szkoda.

I jeszcze kolaż.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
znaczy nadal potrafię czarować i moc wciąż jest ze mną, ufff... co za ulga Big Grin

A pismo jest! Dostrzegłam literki Smile

Świecznik wyszedł niezwykle wiosennie i... ślicznie, nie bójmy się tego słowa - ślicznie. Ślicznie, ślicznie i ślicznie Smile

Bardzo mi się podoba (takie biskwity robi nasz aniołek), ma cudny kształt, krak pierwsza klasa, a i motyw bluszczowy jak najbardziej naj...
Odpowiedz
Eee... to chyba wiosna z zeszłego roku, bo taka stareńka, popękana.... Tongue
Ale nawet mi się podoba Smile Nie wiem tylko jak wcisnęłaś tę gałązkę w dziurę, skoro kleiłaś po całości...?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Bardzo udany świecznik, podoba misie krak.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl