Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Piekny swiecznik.
Odpowiedz
Reklama
Uwielbiam morze, mam chyzia na punkcie morskich klimatów, zbieram muszle, a wakacji nie wyobrażam sobie bez wyjazdu nad morze Big Grin A najlepiej nad Bałtyk. Moje wyobrażenie raju to dom na plaży Big Grin
No więc ten świecznik jest bardzo "mój" i cieszę się, ze Wam się podoba i przywodzi miłe, letnie i wakacyjne skojarzenia Smile
Szksatku, pasta jest biała z Pentartu. Pewnie taka wybielająca, którą się kupuje w budowlanym, dałaby podobny efekt, choć Pentart ma tę zaletę, ze jest lekko opalizujący, perłowy.
Odpowiedz
Mnie też się podoba. Nawet bardzo! Smile
Odpowiedz
Ja tam morze kochałam, kocham i kochać będę miłością wielką i nieustającą... pewnie w poprzednim życiu mieszkałam na jakimś brzegu i tak mi zostało Wink

Świecznik nie może mi się nie podobać, nie ma takiej możliwości!

Aha - muszelki też namiętnie zbieram. I kamyki.
Odpowiedz
Muszko, dobry pomysł Big Grin

Vika, ja tez bym wolała mieć bliżej nad morze niż w góry...
Odpowiedz
Świeczniczek cacuszko Smile
Odpowiedz
Reklama
Ja też morze kocham... Ale wakacji nie cierpię - przyjeżdżają tłumy, hałasy całą noc, do morza trzeba się przedzierać przez zwarty zwał ciał, a o spacerze brzegiem można jedynie pomarzyć.... Sad

Ale chyba po południu wyciągnę męża na spacerek - póki jeszcze tej "stonki" nie ma.... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
A to święta racja Zuza - dlatego, pomimo że zazwyczaj bywa chłodno, bardzo lubię nasze morze poza sezonem. Nawet w czerwcu jeszcze tego dzikiego tłumu nie ma, a powietrze zupełnie inne...
Odpowiedz
fajowski jestem na tak i jak fajnie ten niebieski wierzch się prezentuje brawo
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
(04-20-2013, 08:35 PM)natabus napisał(a): super Ci wyszły "kleksy" na górze, jak je zrobiłaś?

wkleiłam do działu samouczków mały tutorial na ten temat - na świeczniku jest to zrobione dokładnie tak samo, jak na tutkowym kameleonie.

Gofi, dziękuję Heart
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl