Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
to ja zabieram reszte bo wszystkie prace sa rewelacyjne zazdroszcze talentuSmile
Odpowiedz
kolejna hurtowniczka nam się objawiła - mnie podoba się najbardziej to co misiowe - więc ukradywuję co by to nei było- uwielbiam te misiaki super są
reszta prac też fajowa
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Chustecznik bzowy i ostatni najbardziej mi sie podobaja. Na bzowym tylko krak mi nie pasuje do tych delikantych kropeczek.
A kuferek cudnySmile Pieknie polaczylas motywy.
Odpowiedz
Abask, jak zwykle, zasypała nas cudami Smile Kochana, coś fantastycznego - porywam pudełko z damą i różami - rewelacyjne połączenie motywów Smile A pani to wydruk? Super efekt trójwymiaru na ostatnim chusteczniku. Piękne te Twoje prace - gratuluję pomysłów Smile
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję Wink
Zdjęcie kobiety to wydruk. Jest ulubioną moją kobitką. Kilka prac już z nią zrobiłam. Tutaj, dodatkowo, jako kolczyk użyłam błękitnej cyrkonii.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Chustecznik z wstążeczką zabrany, szkoda, że nie zdążyłam, bardzo mi się podaoba ten z białymi różyczkami i ostatnie puzderko z damą.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Nie wiem jak to zrobiłaś ale podoba mi się pudełko z kobitką, mimo ze jest słodka, różowa i vintage'owa Smile Czyli wszystko, czego zazwyczaj nie trawię Smile
I chustecznik z irysami, piękne motywy.
Odpowiedz
(05-11-2013, 11:16 PM)Erato napisał(a): Nie wiem jak to zrobiłaś ale podoba mi się pudełko z kobitką, mimo ze jest słodka, różowa i vintage'owa Smile Czyli wszystko, czego zazwyczaj nie trawię Smile
I chustecznik z irysami, piękne motywy.

A się wzięło i okleiło Wink))
Ja natomiast strasznie lubię tą serię motywów z kobietami a ta dziewczyna to szczególnie moja ulubiona Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
bo rozane ma piekne roze, ktore sa czyste i wcale nie vintage'owe Smile, dlatego Ci sie podobaja Smile, mi tez zreszta, najbardziej. i jeszcze irysy roznokolorowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl