Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
wszytsko piekne, ale najbardziej podobaja mi sie słoiczki na herbate i mięte Wink
Odpowiedz
Reklama
Bardzo Wam dziękuję Wink))
Cebrzyki są drewniane i nie zagrzały miejsca u mnie w domu więc nie wiem, kto i na co je przeznaczył Wink)

Oli... Ze śmiechu się turlam... Między Chińczykami Wink))

Dama na lampce ma naszyjnik i kolczyk z cyrkonii Wink)

                   

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Co otworze komputer to u Ciebie nowości. Dzisiaj to już druga tura. Oli miała racje to Chińczyki.Lampka z damą według mnie rewelacyjna.To motyw z serwetki?
Odpowiedz
(05-17-2013, 05:29 PM)Podróżniczka napisał(a): Co otworze komputer to u Ciebie nowości. Dzisiaj to już druga tura. Oli miała racje to Chińczyki.Lampka z damą według mnie rewelacyjna.To motyw z serwetki?

Dziękuję Wink)
Podkład na lampce to biały papier ryżowy. Kwiatki to serwetka a dama to wydruk Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Abask wyhamuj, bo mnie się już przymiotniki skończyły, nie wiem już jak komentować Twoje prace Big Grin Z tej tury najbardziej przypadła mi do gustu butelka z niebieskimi ornamentami, swietnie zagrał ten kolor z motywami, no i pięknie namalowane.
Odpowiedz
(05-17-2013, 06:29 PM)Erato napisał(a): Abask wyhamuj, bo mnie się już przymiotniki skończyły, nie wiem już jak komentować Twoje prace Big Grin Z tej tury najbardziej przypadła mi do gustu butelka z niebieskimi ornamentami, swietnie zagrał ten kolor z motywami, no i pięknie namalowane.

Co tam przymiotniki Wink Wrzucam, może ktoś zechce skorzystać z pomysłu... jakiegoś tam Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Pierwsze, co mi sie w slepia rzucilo to ta niebieska butla. Pieknie skomponowana.
Podoba mi sie tez lampion z dama. Ale jednak ta butla to najSmile
Odpowiedz
Nie ma tak lekko! Chciało się na saxy? To teraz do roboty!

Dziękuję bardzo za wszystkie miłe słowa i komentarze Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
                    Piękna pogoda i wszyscy pewnie nad wodą lub na działeczkach. To także czas Komunii Wink
Ja jak zwykle w domku, chwilami na pogotowiu bo ciśnienie dokucza i konieczna jest kroplówka.
Kilka prac dla rozluźnienia Wink

            I lampka, która tak nie za bardzo wyszła. Motywy wybrane przez miłośnika klubu Chelsea. Chłopiec jest poważnie chory i zawsze marzył aby chociaz raz być na stadionie Chelsea. Fundacja "Spełniamy marzenia" zafundowała mu spełnienie tego marzenia. Ode mnie dla chłopca powstała ta lampka z jego zdjęciem i fotką ukochanego piłkarza Wink To były początki mojego decu więc i lampka na niskim poziomie.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Swietna jest ta lampka z dama Smile, aniolkowa troszke mniej, bo te cherubinki to sie przejadly...
ciekawe mostki na niebieskiej butelce i sympatyczny komplecik kuchenny w roze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl