Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Hi hi hi... serwetka miała złote/zółte róże na białym tle Smile Drewienko pobejcowałam kolorem "pinia" co leciutko podkreśliło kolor, a na to serwetka - z początku białe tło znikło całkowicie, ale potem ujawniło się... Trudno, tak też jest dobrze - Anka już zaanektowała go dla siebie Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Pudelko cudne. Kolorki swietnie dobralas. Podoba mi sie Twoje mazianieSmile Maziaj dalejSmile
Odpowiedz
Najpierw obejrzałam, potem zastanowiłam się jak mogłaś zrobić te maziania, potem przeczytałam instruktaż i się ucieszyłam, bo to chyba nie takie trudne Smile Do tej pory robiłam maziania tylko dwoma kolorami, ale u Ciebie jest więcej i bardzo fajnie wyglądają. I super się zgrywają kolorystycznie z motywem Smile
Odpowiedz
Zuza, pudełko przecudne! Mam tę serwetkę i dotąd się za nią nie zabierałam - jest bardzo efektowna. Dół z tymi przecierkami kolorowymi - boski Heart
Chyba się w nocy do Oli zakradnę i jej zwędzę to pudełko Cool
Odpowiedz
(06-27-2013, 11:50 AM)oli napisał(a): Nie da rady, nie da rady, ale wiesz co? Przyjdź, właśnie cieszę się pianką, butami, płetwami i automatem :-)
Przyjdę, ubiorę Cię w ten cały sprzęt, porwę pudełko i ucieknę! W płetwach i z automatem w zębach mnie nie dogonisz Tongue
Odpowiedz
Omatko! To ja też przyjdę - chciałabym zobaczyć pościg w płetwach! Chyba tyłem.... Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Zawieszka bombowa i z humorem szczególnie dla osoby, która będzie wiedziała co znaczą te kurczaki Wink
Śliczny świecznik a pudełko z ważkami jest przecudne. Motyw jest piękny, przecierki idealnie pasują do wierzchu pudełka. Wink))

Oli... A ten automat to na jakie naboje?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(06-27-2013, 05:12 PM)oli napisał(a):
(06-27-2013, 04:52 PM)abask napisał(a): Oli... A ten automat to na jakie naboje?
Abasku, w zasadzie pneumatyczny :-)))))

Oliiii... A kto będzie za Ciebie go dźwigał?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oli idzie na wojenkę?...
Porzuciła już sukienkę.
Pewnie jutro, ranną porą
włoży spodnie, kurtkę moro
i w kierunku Sandomierza
ruszy na grubego zwierza!

Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Czad na maksa te mazy Zuza, mi wychodza bure, a tu takie kolorowe musniecia! Koniecznie odgapiam, trudno, masz to jak w banku Smile To sa juz wizytowkowe mazy a la Zuza. Boskie. Swiecznik do rany przyloz, taki czysciutki, no jak tu nie kochac rekodzielo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl