Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Omatko! Chyba przesadzacie cokolwiek, ale i tak mi przyjemnie! Big Grin

Motyw pociągowo-globusowy pochodzi z okładki zeszytu do geografii Big Grin Zamoczyłam, oddzieliłam niepotrzebne warstwy i została cieniutka "kartka". Całkiem dobrze się to klei - jak papier, a nawet lepiej, bo cieńsze. Może na puszkę niekoniecznie, bo te rowki trochę przeszkadzają, ale na równym będzie super Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Oj Zuzik... przeciez Ty nie lubisz napisow w obcych jezykach.. SmileSmileSmile, nie mozna bylo napisac odrecznie; 'kochanej PKP - Zuza' ? Smile

Piekne one, mi sie podoba a. globus odstajacy, b. piasek o dziwo niebieski, tak kapitalnie wkomponowany w calosc (slowo wyjasnienia dla porzadku - jak ow zrobiony jest prosze), c. plama biala na mewy - takie niby okienko niewinne, ale zadzialo na calosc 'malarsko'!
Odpowiedz
Globusowo-pociągowa!
Jest cuuuuudna Smile

A jeszcze gdyby - tak jak mówi Domi - napis "kochanej PKP - Zuza" miała, to wszystkie pieniądze bym za nią dała Smile
Odpowiedz
Oj Domi... Jakbym napisała odręcznie, to nikt by tego nie mógł odczytać (nawet ja... Sad ), Nie wspominając o tym, że ja wcale, ale to wcale PKP nie kocham... Tongue

a. globus nie jest odstający (hmmm.. a dlaczego myślisz, że jest?)
b. to BYŁ piasek, ale przemienił się we wzburzone morze! Big Grin A powstał przy pomocy pasty strukturalnej drobnoziarnistej z Lidla - ona taka "piaskowa" w strukturze jest.. Ogólnie do niczego innego się nie nadaje, jedynie do robienia piasku i śniegu...
c. "plama" na mewy była na serwetce - ja ją tylko wkomponowałam w tło... Smile

(08-19-2013, 01:28 PM)vika napisał(a): A jeszcze gdyby - tak jak mówi Domi - napis "kochanej PKP - Zuza" miała, to wszystkie pieniądze bym za nią dała Smile

Wierzaj mi kochana - gdyby tam był napis uczyniony mą ręką, nie dałabyś za nią złamanego grosza!!! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
no dla mnie puszka podróżniczka, tak ją sobie osobiście nazwałam, piękna jest i pięknie o niej napisałaś :-)
Odpowiedz
Radosne te puszki.Miło popatrzeć.
Odpowiedz
Reklama
jak to nie kochasz PKP??? Toc to jedyna jestes w calutkim naszym, pieknym, kraju SmileSmile

Jeszcze raz sobie na piaskowa kompozycje popatrzylam i jutro do Lidla jade. Wlasnie czesto tu piszecie, ze w Lidlu fajne material sa, no ja nic oprocz garnkow i skarpet nie widzialam nigdy, moze ja mam lewego Lidla w Gliwicach... szkoda, ze brunetka sie nie odzywa, bo bym spytala, gdzie jechac..
Odpowiedz
No, nie kocham... wstyd mi... Blush

A w Lidlu towary są tylko raz na jakiś czas - trzeba pilnować w gazetce... Ale te pasty były już kilka razy, to jeszcze będą... A tak w ogóle to możesz sobie sama taką pastę zrobić: piasek, wikol i farba - wymieszasz, sprawdzisz czy dobre proporcje i już! Smile Zamiast piasku możesz użyć kaszy mannej (tak kiedyś zrobiłam, bo nie miałam piasku...) Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zuza zrobiła puszki trzy...
Z dala słychać mewy krzyk...
Słońce świeci, szumią fale
no a Zuza wciąż mknie dalej...
W zatłoczonym siedzi wagonie
i już zaciera swoje dłonie,
że wyprawa jej się uda
i nie grozi jej tam nuda...
No i Zuza ma wszak rację!
Najpiękniejsze są wakacje!

Buteleczka jest zajefajna, puszki superanckie ale globus wymiata! Jak w 3D Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Super puszki ,pociągowa pierwsza no a buteleczka urocza a zawartość zapewne smakowita Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl