Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Superaśna ptica Smile. Co prawda nie lubię czerwonego ale butla podoba mi się bardzo SmileSmile.
Odpowiedz
Reklama
Fajna Smile
Fajne kolory i super kropeczki Smile
Ale najbardziej podoba mi się pomysł niedomalowania butelki do końca. Takie "niedociapanie" Wink
Odpowiedz
Ale super! Muszę spapugować! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zuza, toż to nie papuga Big Grin
Asiek, niedociapanie zostało zainspirowane butelkami Zuzy z taką rozmytą linią papieru ryżowego (dzięki Zu Big Grin )
Oli, dzięki kochana, ale oddaj jeszcze na chwilę, jeszcze wszystkim nie pokazałam Rolleyes
Wiolka, czerwień to też nie mój kolor - ale motyw bardzo mi się spodobał, więc praca była bardzo przyjemna.
Chyba lubię robić butelki Smile (no, poza małymi wypadkami przy pracy Tongue )
Odpowiedz
Mery, już się przyznałam Big Grin Zuzowy ryżowiec był świetny! Faktycznie dało to trochę zimowy/śniegowy efekt, może naleweczka dotrwa do zimy Big Grin
Odpowiedz
przepiękna, jak ja kocham butelki!!!!!!!!!!!!!!!!! odgapię sobie ten pomysł i wrzucę do folderu z najładniejszymi projektami :-)
Odpowiedz
Reklama
Lubie butelki I robic I ogladac.
Twoja bardzo mi sie podoba. Ciekawy pomysl z niedomalowaniem calosci. Przezroczysta szyjka butelki to super pomysl. Widac ile magicznego trunku zostaloTongue
A ptaszyna super sie wpasowala. I kropeczki tezSmile
Odpowiedz
A wlasnie za malo jest czerwieni w decu! Wlasnie teraz sobie to uswiadomilam, taki chyba nie bardzo kompatybilny kolor... zreszta ja tu nie widze czerwieni, ale piekna kompozycje motywu i wykonczenia, idealny minimalizm Smile A wiesz, co mi sie podoba najbardziej? Te pare kropek z ciemna obwodka pod ptaszeciem....
Odpowiedz
Tak jak napisała asiek25 cudnie wygląda to nie dociapanie. Taka mgiełka wyszła Wink I motyw i kropeczki super wyglądają Wink
mam taką butelkę tylko ciemną i nie mam jeszcze na nią pomysłu Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(09-03-2013, 12:21 AM)abask napisał(a): mam taką butelkę tylko ciemną i nie mam jeszcze na nią pomysłu Wink

cos mi sie wydaje, ze juz maszSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl