Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Dziękuję Wam serdecznie! Ja lubię jesień, ale tylko tę wczesną, złotą! Bo wtedy grzybki są! A potem zimno, ciemno, mokro - to już nie lubię...

Butelka jesienna się robi, a "na szybkiego" zrobiłam prezent dla brata. To mój pierwszy w życiu chustecznik - nie wiedziałam jak się za niego zabrać...Wymyśliłam sobie coś takiego, ale sama nie wiem czy mi się podoba...
           
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Olinko - dzięki! Smile W tym był właśnie problem - motyw był na 1/4 serwetki, więc trzeba było sztukować... Widać to niestety...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba, śliczne wzory, pięknie połączone. Ta granica sztukowania jest ledwo widoczna, na gorze praktycznie wcale, nie zauważyłabym, gdybys nie powiedziała. Super Big Grin
Odpowiedz
Bardzo fajny komplet Wink) Kolorystycznie jest kapitalnie. I ja łączeń tez nie widzę Wink))

Zuzula... Wpisuj w temacie wątku, jak wstawiasz nowe pracki. O mały włos a bym przegapiła Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
śliczności Zuza !!!! w przypadku klejenia serwetki po całości np na chusteczniku najlepiej tak celować, aby łączenia przypadał na narożnikach, wówczas ich prawie nie widać :-)
Odpowiedz
Piękne wzory, piękna kolorystyka, piękny chustecznik Smile
Odpowiedz
Reklama
Sto lat!!! Brawo za setną stronkę Wink)) Kolejnych życzę Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ojej! Wreszcie dobiłam do setki! Długo to trwało... Smile

To częstuję torcikiem i szampanikiem... Smile

       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Gratuluje setki Zuza, życzę Ci żeby to co pokażesz nam na kolejnych stu stronach sprawiło ci tyle radości co w tej setce. pozdrowionka
Odpowiedz
(10-27-2013, 12:44 PM)abask napisał(a): Zuzula... Wpisuj w temacie wątku, jak wstawiasz nowe pracki. O mały włos a bym przegapiła Sad

Postaram się wpisywać, ale zazwyczaj zapominam...Undecided
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl