Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W końcu się witam
#1
Dzień dobry,
podczytuje od jakiegoś czasu, zarejestrowałam się, ale jakoś nie miałam odwagi się odezwać. Decoupagem bawię się od dwóch miesięcy, a tutaj znajduje wiele podpowiedzi. Cieszę się, że jest ktoś, kto chce dzielić się swoją wiedzą. Pozdrawiam, wszystkich
z_agatka
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj!Smile
Odpowiedz
#3
Witaj Smile Oj, na ilość porad i przydatnych wskazówek nie można tutaj narzekać Smile
"Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać."
Walt Disney
Odpowiedz
#4
Oj to prawda. Czytam i czytam Smile
Odpowiedz
#5
Agatko, witaj! Dwa miesiące to sam początek. Czytaj, pytaj i pokazuj swoje prace Smile
Odpowiedz
#6
WitajSmile
Odpowiedz
Reklama
#7
Czesc Agata! Fajnie, ze sie w koncu odezwalas... duzo nowych dziewczyn dolaczylo (odezwalo sie Smile), wiec pewnie to byla czesciowo zacheta do wychylenia nosa.... Smile
Odpowiedz
#8
Jakoś pooglądałam sobie prace innych początkujących dziewczyn i komentarze. Stwierdziłam że konstruktywna krytyka się przyda, bo co innego że mnie coś się wydaje, a co innego jak ktoś popatrzy z boku i zobaczy mankamenty pracy, albo podpowie ciekawsze rozwiązania. Bo ja jakaś taka nie wyrywna jestem do pisania. W sensie tutaj jest więcej osób co decoupagem zajmują się od dłuższego czasu, to co ja mogę komuś powiedzieć. Tyle tylko, że "nie znam się, nie orientuje zarobiona jestem" Wink
Odpowiedz
#9
Witaj Agatko - Zagadko ! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#10
(11-25-2013, 03:06 PM)z_agatka napisał(a): Jakoś pooglądałam sobie prace innych początkujących dziewczyn i komentarze. Stwierdziłam że konstruktywna krytyka się przyda, bo co innego że mnie coś się wydaje, a co innego jak ktoś popatrzy z boku i zobaczy mankamenty pracy, albo podpowie ciekawsze rozwiązania.

Prawda, jest to niewątpliwą zaletą tego forum Smile Witaj serdecznie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl