Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy
Ula, i ja tak mam z Dexem... Wiem, co mówisz.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Ja cie krece. Swietna taka podloga.
Odpowiedz
Pasada - ona się błyszczy sama z siebie. aby szybko zebrać kłaki polecam gumową miotłę - taka jak używają fryzjerzy w zakładach - super zbiera nic nie zostaje. a co do pielęgnacji - jest taki specjalny wosk ( raz na jakiś czas- znaczy raz na kilka miesięcy - zależy od tego jak często jest użytkowana podłoga i od użytkowników) a więc raz na jakiś czas mopikiem nanosi się specjalny wosk- szybko i łatwo, a po wyschnięciu wygląda jak nowiutka i znów lustro na podłodze Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Gosiu to nie chodzi o to, że "coś" zostaje po sprzątaniu, to się po prostu natentychmiast zaraz po zebraniu produkuje nowe ;o))
ooo dziecko mi tu podpowiada, że na szczęście my tak mamy tylko dwa razy do roku:
od stycznia do czerwca i od czerwca do grudnia ;o)))
Odpowiedz
no znalazłam swoje stare kąty, ale zakurzone - wiedziałam że "zestaw specjalny" się przyda

   

teraz tylko sprzątanie, dezynfekcja, dezynsekcja no i na wszelki wypadek derateryzacja.

ufffff zrobione
zapraszam więc na filiżankę kawy w moim najulubieńsiejszym kolorze i na obejrzenie kilku "zaległych i obiecanych" prac
   

dzisiaj chusteczniki- wszystkie były robione na zamówienie, a wytyczne do zamówienia brzmiały tak:
"Małgosiu poproszę pięć chusteczników, nie wiem jakich, ale:
1. dla dziewczyny co ma kawę na ścianie i storczyki na oknie

                   

2. jeden dla młodej co się modą interesuje
   
   
   

3. jeden taki jak już kiedyś robiłaś no wiesz taki w róże, taaaki stary ale nowy
               

4. jeden tak co to można kupić taką tapetę znaczy z mostem czy co to tam - taki czarny z białym
               

5. jeden dla miłośnika fotografowania i staroci
               

6. jeden dla Grzesia ( a co lubi Grześ? ) eeeee.... motor ma w garażu to chyba motory.
           



dobrze da się zrobić, tylko jest jeden mały mankament....
tak, a jaki?
Ich jest sześć Smile

tak oto powstały każdy inny , każdy wg mojego małego pomysłu.
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Wszystkie wspaniałe jak jeden mąż! nie bardzo wiem co tu mogę napisać, bo sporo tego, a każdy coś w sobie ma Smile świetny pomysł (i dobór) sentencji. Storczykowy wygląda jak malowany (bo malowany?). Modowy (chociaż na modzie się nie znam i nie rozumiem jej w ogóle) podoba mi się bardzo. Nieprzesadzony, w sam raz. Ten z różami bardzo ładnie postarzony, prawie nie widać, że nowy Big Grin tak samo jak ten dla fotografa Smile czarno biały robi niezły klimat a motory są ekstra, wyglądają jak rysowane. To transfery? W ogóle w większości prac to transfery?
Odpowiedz
Reklama
Jak tu ładnie posprzątane, aż miło kawkę wypić.
Jedziemy z tym koksem:
Pierwszy chustecznik wygląda jak ręką wymalowany Smile
Świetny jest ten modowy, fajnie skomponowany, śliczny wzór, a ten kopciuszkowy dół - rewelacja!
Ten różyczkowy - fantastycznie postarzony, brawo!
W czarno-białym dobrym pomysłem było zrobienie góry na czarno. No i ta kropka nad i w postaci tekstu od spodu.
Przedostatni idealnie spersonalizowany. Chyba mój ulubiony.
A tym motocyklowym zrobiłaś robotę. Jest boski. Wstyd mi, że ja takiego prezentu nie sprawiłam, bo mój Mężu też jest motocyklowy. Nasza druga randka spędzona była na motocyklu. Czy mogłabym kiedyś użyć tego cytatu? Proszę Happy
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo fajne zamówienie, bardzo fajnie wykonane Wink pod względem wykonania i kompozycji wszystkie mi się podobają Smile gdybym miała wybrać jakiś dla siebie to chyba był by to ten z różami, ale ogólnie wszystkie super Smile bardzo fajny pomysł z tymi dołami, chociaż oli podsunęła mi pomysł że moża też dać jakiś cytat na bok, fajna sprawa Smile
Odpowiedz
No Gofiro droga... Sprostałaś zadaniom jak się patrzy. Sentencje nawet... znaczy z każdej strony wypieszczone prace. Ten cytat o porażkach...
Odpowiedz
Gofi gdzie Ty byłaś jak Cię nie było? Miło, że już jesteś! Powrót w wielkim stylu, posprzątane, kawka podana i do tego taka uczta dla oczu. Poradziłaś sobie świetnie z zamówieniem. Każdy inny, każdy fajny. Dla mnie ten modowy Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl