Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy
Obie fajowskie Smile dla siebie wybrała bym tą z różą, ze względu na motyw, piękny jest. Ja te skrzynki widziałam w Leroy Merlin, są różnej wielkości i w opcji z wiekiem i bez, fajna sprawa Smile
Odpowiedz
Reklama
to ja zabieram chłopięcą!

cudowna grafika i solidne wykonanie Smile na różanej cieniowania cud miód i kolor dołu idealnie dobrany Smile
Odpowiedz
Obie cudne ale ja wybieram z chłopczykiem Wink))
Odpowiedz
Chłopięca cudna jest Smile Świetna góra (co to?) i pasujący do niej dół.

Ta z różą (jak dla mnie) za blada... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Jej - bardzo ładne Tongue ta w kwiaty szczególnie mi się podoba - nie umiem cieniować, więc się zachwycam Tongue
Odpowiedz
Clap Super! Świetne!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Różaną jestem oczarowanaSmile Cieniowanie dla mnie science fiction...Patrzę i podziwiam...
Odpowiedz
Pomimo tego że jestem fanką motywów różanych bardziej skłaniam się ku tej chłopięcej. Świetny motyw Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
dziękuję dziewczyny
motywy to oczywiście wydruki- jeśli komuś potrzebne wrzucę gdzie trzeba
Natabusku przyznam szczerze że nie pamiętam wymiarów, ale wieko jest większe niżA4 (ale niewiele większe). Cena byłą przystępna bo ok 23 zł, a wykonanie zupełnie w porządku.
Reniu dziękuję za uwagi- niestety już nic nie da się poprawić- skrzynie już mają nowe domy.
Zuza- motyw wydruk, a dół to moje (przynajmniej dla mnie) nowe odkrycie a mianowicie połączenie pasty pozłotniczej i wosku bitumicznego- daje fajne efekty jak bursztyn albo żywica.
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Bardzo śliczne skrzynki, obie. Zupełnie nie mogę się zdecydować, która mi się bardziej podoba Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl