Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joanki radosna twórczość
#91
Tradycyjnie przed świętami powstało kilka bombek karczochowych. Bardzo lubię je robić i nie mogę się powstrzymać przed kupowaniem kolejnych wstążek Smile
                   
Odpowiedz
Reklama
#92
Kiedyś kochałam się w takich bombkach. Bardzo chciałam się tego nauczyć .Na naszych warsztatach robiłyśmy takie ale z bibuły . BLE . I to mnie do nich zraziło . Nadal mi się podobają ale nie wiem czy chciałabym je robić Wink.

Zapomniałam dodać że Twoje są śliczne, zwłaszcza ta srebrno-biała SmileSmile.
Odpowiedz
#93
A tak wygląda ciąg dalszySmile

                   
Odpowiedz
#94
Bardzo ładne bombki, te złote są prześliczne, pierwszy raz widzę takie.
Prace krzyżykowe również piękne Smile Bardzo starannie wyszywasz. Ja też krzyżykuję, ale odkąd zajęłam się decu mój obraz leży odłogiem...
Odpowiedz
#95
Probowalam kiedys na jajcu. Ladnie wychodzi, ale strasznie ciezko mi szlo, zeby to tak rowniotko poprzypinac.
Odpowiedz
#96
Ja jeszcze zabieram złotą Smile.
Odpowiedz
Reklama
#97
Śliczności wszystkie. Niesamowicie podobają mi się te biało srebrne, biało-złote no i te pastelowe, takie bardziej Wielkanocne. Chyba tęsknię za wiosną, bo czerwono-złota kolorystyka, którą kocham przed Bożym Narodzeniem, teraz na mnie niezbyt działa.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#98
Bombki karczochowe piękne (nie moje paluszki do nich, a Twoje urodzone do tego). Ale te krzyżyki, te dziewczynki, zwłaszcza ta w bordowym czepku... jejuśśś... No i tata z dzieckiem...
Odpowiedz
#99
Dziękuję, to szare tło to len w naturalnym kolorze. Pięknie wyglądają hafty w białym kolorze na takim tle Smile czerwone też ładnie wychodzą Smile
Odpowiedz
Tak mi się spodobało na lnie, że powstał kolejny obrazeczek Smile a decu leży Sad
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl