Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Piękny komplecik, bardzo udany.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Podziwiam wykonawstwo Smile
I zastanawiam się, czy nie świerzbi Cię, aby pomalować tę szafkę na buty i obudowę tego wieszaka Smile
Odpowiedz
Asiek, absolutnie nie - zdziwiłabyś się, ale ja w domu mam bardzo mało ozdobnych, wzorzystych rzeczy, a już w szczególności wyrobów decou Big Grin Lubię takie rzeczy i lubię je robić, ale się nimi nie otaczam, wolę gładkie, proste i czyste formy.
Odpowiedz
Omatko! Piekne te wieszaki! A ten kącik przedpokojowy to już zupełnie z nimi wymiata!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
świetne wieszaczki piękny kącik stworzyłaś Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
A teraz w te pędy zasuwaj z wieszakami dla gości Big Grin, bo jak nie zrobisz to będą zgrzytać...

Pięknie to wykombinowałaś (Ty te brzegi serwetki amputuj papierem ściernym, nie nożykiem - łatwiej, milej i bez stresu, a do tego równo Wink)
no i cała aranżacja przedpokoju na piątkę.
Ślicznie!
Odpowiedz
Reklama
Ależ śliczne te wieszaczki
i rzeczywiście świetnie pasują.
Z żółtymi butami i obrazem
nader się dobrze komponują.

Pasują idealnie do Twojego korytarza a i motywy są super Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Bardzo dziękuję i zapraszam w gości Big Grin
Vika, to wieszaki dla gości, my (tzn. domownicy) tam nic nie wieszamy, nasze ciuchy mieszkają w szafie. Więc te wieszaki tam wiszą gołe, mają ładnie wyglądać i czekać na gości Big Grin Jestem bardzo zadowolona z tego kącika, bo do niedawna nie miałam żadnego wieszaka w przedpokoju i płaszcze gości lądowały na łóżku w sypialni... Aż wreszcie zobaczyłam w Jysku to coś z ławeczką. No i jestem dumna, bo sama pomalowałam ścianę Cool Dałam wydrukować fotkę z Niu Jorku, żeby schować pod nią szafkę na bezpieczniki, no i brakowało tylko wieszaków!
Odpowiedz
o jejku co za cudowności, świetna przedpokojowa aranżacja :-)
Odpowiedz
o, ja tez chce cytroniaka takiego!!! nawet przyklejony lepszy niz na zywo. Cudnie je wymyslilas i zrobilas. Znow inspiracja - plamy koloru na szarosciach, czad.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl