Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Pardon, puszka miała być. Puszka talentu, taka z rybami z nocnego nurkowania Tongue
Szablony za 9 zeta są małe! Poszukaj takich najmniejszych, z zielonego plastiku. Głównie wzorki dla dzieci Big Grin

PS. Jak mi butlę zakręcisz, to ja na Ciebie rzucę najgroźniejszą nurkową klątwę, a brzmi ona tak:"obyś musiała nurkować w pożyczonej posikanej piance" Tongue
Odpowiedz
Reklama
Jakby co, to daj znać, toć pędem nabędę szablony i Ci poślę. Jutro sfocę jeszcze drugi, cóś w rodzaju kwiatka.
Odpowiedz
Torba superSmile
Tez mam ochote chwycic za medium do tkanin bo mam cos do przerobki, ale jakos mnie sie nie chce...lenia mam.
Odpowiedz
Omatko! Ale bomba! SUPER!!

Ja też morskie lubię, ale z Oli walczyć nie będę, bo jeszcze mi życie miłe...

Kupiłam ostatnio papier toaletowy w koniki morskie i tak mnie kusi niestandardowe wykorzystanie go... Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Dziewczyny, dziękuję, Heart rośnie Big Grin

Ataner, dzięki za pomysł z plastikiem "biurowym" - zaraz się rozejrzę, co by tu w biurze zdemolować na potrzeby mojej torby Big Grin

Zuza, papier toaletowy z konikami morskimi?! Czego to ludzie... Na jakąś miłą puszeczkę na pewno będzie świetny Smile
Odpowiedz
Oli, to są szablony na ścianę pomyślane, a nie na dekupażowe fanaberyjki Smile Na większe rzeczy typu torba są OK. A jak Ty wycinasz szablon z okładki?
Odpowiedz
Reklama
Z folii samoprzylepnej... Sorko, no to trzeba obadać sprawę! (o ile ta folia jest także samoodlepna Big Grin )
Odpowiedz
Czytajac Grazynke juz myslalam, ze sobie swoje wzory z glowy na ploter oddam i oni mi za pol darmo szablon wyskubia na poczekaniu... Smile
Odpowiedz
Pudełeczko bardzo mi się podoba. Jest nietypowe i skromne. I może być używane również później, a nie tylko z okazji ślubu. A ma swoją wymowę, właśnie przez to kamienne serduszko.
Torba jest pierwsza klasa. Kompozycja serwetki i nietypowego wykorzystania szablonów jest naprawdę świetna. Podoba mi się pomysł z cieniowaniem i dekorowaniem wzoru z szablonu.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Moja mama dostała od koleżanki wiśniówkę - no ale proooszę Was, co za butelka... A że akurat w Rossmannie wyprzedawali po 6 zeta wspaniałe butelki z korkiem na skobelek, i się nie oparłam, to jakże mogłam nie zrobić butelki Big Grin
Motyw nawiązuje do zawartości jedynie kolorem kwiatków, trochę jakby wiśniowym... I ptaszek brzuszek też ma jakby wiśniowy... I minkę lekko jakby ucieszną, jakby po łyku naleweczki... No to powstała ptasia butelka Smile


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl