Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Zapędy to pewnie każda z nas ma, ale o efekty chodzi Smile
Odpowiedz
Reklama
Malola upowazniła mnie do pochwalenia się zdjęciami konkursowej nagrody, czyli kompletu biżuteryjnego w pudełku, z czego oczywiście korzystam Shy
Motywy są z papieru decou, złocone złotolem. No i sznurek, szklane koraliki.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Piekny komplet. Co prawda nie w moim stylu, ale kto wie...moze kiedys zaczne i cos takiego nosicSmile
Odpowiedz
W moim tez nie ale bardzo fajny Smile
Odpowiedz
Ło mateńko!!! Ależ piękna biżuteryja Smile Cud, miód i orzeszki. Chociaż biżu nie noszę, to takie śliczności bym chyba założyła Smile
Odpowiedz
Piękny komplecik chodź też nie w moim stylu Smile
Odpowiedz
Reklama
Bardzo ciekawe prace,starannie wykonane.Jak dla mnie - pudełeczko z kółeczkiem naj.Smile
Odpowiedz
Cudne bizu, bardzo ladne akcenty zlotkowe na obrzezach, zdecydowanie dodaja tego czegos Smile. Koraliki lekkie przelamuja 'powage' medelionowej sytuacji, bomba!
Zamienilabym tylko sznurek na mosiezny grubszy lancuszek. Ale pewnie, jak sie zalozy to sznurek tez swoje robi...
ciapactwo, jako choroba zakazna w decu...
Podoba mi sie, ze gro osob lubi czysto, klinicznie, z lekkim podcieniowniem tylko, inni malarsko i pomaziane, inni postarzone, spatynowane czym sie da. Ja wszystko, choc klinicznie to nie dzialam, bo kusi dodawanie roznosci.
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję za pozytywne komentarze - mam tylko nadzieję, że maloli choć trochę przypadło to do gustu... To w sumie był ryzykowny pomysł, no bo z biżuterią to nigdy nie wiadomo, czy się trafi, jeżeli się kogoś nie zna.

Grarut, złote ciapki są naciapane oczywiście Big Grin Złotolem. Bardzo fajny jest złotol nota bene, podoba mi się kolor tego złota, nie jest taki żółty jak w przypadku złotej farby akrylowej.
Odpowiedz
Oh, o tym cudnym pudeleczku zapomnialam: ono jest przepiekne!!!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl