Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
fajne puszki poświecowe - ogólnie jestem za, żeby zdobić przedmioty poużytkowe Smile
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję wszystkim miłośniczkom lawendy Wink Ja też bardzo lubię Big Grin Ale jak wiadomo, wśród decouczarodziejek nie ma najlepszej prasy Wink

Domi, te kameleony, które zamówiłyśmy ostatnio, wszystkie są takie mleczne - tu pojechałam tylko jedną cienką warstwę, żeby nie przykryć wzoru.
Odpowiedz
No wlasnie, to chyba niedobrze... moze by je ze zwyklym akrylem zmieszac celem lekkiego zabarwienia?
Odpowiedz
Malolciu droga, no przecież, że to fiołki Wink Dziękuję, że zajrzałaś i nawet popatrzylas na fioletowe Tongue
Odpowiedz
Nigdy wcześniej nie robiłam chustecznika w tym kształcie, więc u mnie to premiera Big Grin (w ogóle to drugi w całej mej dekupażowej historii!)
Bez filozofii, bo prosty do bólu - bardzo mi się spodobała serwetka i po prostu nakleiłam ją w całości na cały chustecznik. Boki, dno i w środku pomalowane jakąś lakierobejcą, którą ostatnio znalazłam w czeluściach mej szafy, całkiem ładny kolor. Po bokach motylki z szablonu (i znowu brzydko mi wyszły Dodgy ), na rantach i wokół otworu akcenty kolorystyczne z motywu. Wylakierowany Domaluxem na błysk.
                   
Odpowiedz
zabieram

piękny jest i rewelacyjny pomysł z tymi motylkami na bokach - uroczo to wygląda :-)pozwolę sobie odgapić :-)

acha jeszcze bym chciała zwrócić uwagę na świetne dopasowanie koloru bejcy do serwetki, bravO!!!!!
Odpowiedz
Reklama
Piekny. Motyw juz sam w sobie zdobi a ranty (u mnie niebieskie) dodaja blasku. Super.
Odpowiedz
Świetnie wyszedł ten chustecznik. Bardzo ładna serwetka. A motylki nie wiem czemu nie wyszły ? Nie są przecież rozmazane, fajne są Smile
Odpowiedz
Chustecznik zaj...ładny bardzo. A, że niby co tym motylkom nie wyszło..? Moim zdaniem są dobre i akuratne w tym miejscu. A i bejca dobrze dobrana. No nie wiem co tu może być nie tak...
Odpowiedz
Czepiam się motyly, jakby powiedziała Wiolka Big Grin, bo te, które pokazałam, to są te lepsze Tongue Z drugiej strony tez są i są rozmazane Blush
Shanna tak, ranty są przeciągnięte turkusową Inka Gold.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl