Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Rozumiem, ze to u Was rodzinne Tongue
Odpowiedz
Reklama
Big Grin Big Grin
Odpowiedz
Ta joj!!! Połączenie tych kolorów... niebiański efekt.
Odpowiedz
Wrocilam doczytac czym lakierowalas. Chyba sobie kupie ten lakier. Mialam szklacy maimeri. Po polozeniu 3 warstw wyszedl piekny mat. Myslalam, ze mnie dundel swisnie.
Odpowiedz
Shanna ja już parę razy narzekałam na szklący Maimeri - miałam jedno opakowanie i na co go nie położyłam, to porażka, pękał mi albo się łuszczył. A Renesans jest kompletnie bezproblemowy, na wszystko się nadaje, z niczym się nie "gryzie", no i naprawdę "szkli".
Odpowiedz
To ostatnie zdjęcie przepięknie podkreśla kolory wieczka. Mmm...
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
O mamulu, jakie szklace! I tak kameleon wyszedl, nie na mleczno? Ja sie musze im porzadnie przyjrzec. Ale ciekawe te pisaki szklace, mam przed soba katalog Vivy, to co? Zamawiac? Smile
Odpowiedz
Domi no pewnie ze zamawiać Smile Super są te żele. Kameleon jest mleczny, tylko ze fioletowy na fioletowej farbie, to tak nie widać.
Odpowiedz
Poszłam na skróty..i obejrzałam prace na fb( taki szybki rekonesans)..a to cudeńko w barwach motyla bardzo mi się podoba...chociaż nie lubię jak się pudełka świecą( jak nie powiem co)..to to pudełko mi się podoba (poza barwami) właśnie z tego powodu...Moja przyjaciółka byłaby zachwycona ..ona wręcz kocha mieć wszystko w takich barwach..Cudne!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Ginger, witaj w moim wątku, miło mi, że poświęciłaś chwilę, żeby przejrzeć moje produkcje Big Grin
Ostatnie pudełko jest ceramiczne i zdobione żelem szklanym, więc całość musiała mieć szklany połysk. Inna rzecz, że ja lubię lakierować na błysk, a Ty, z tego co zdążyłam poczytać, wolisz matowe wykończenia. No i fajnie, bo dzięki temu mamy różnorodność Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl