Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
No piękne pudełeczko. Serducha w nim...ohoho
Inaczej robi się rzecz na zamówienie klienta, inaczej osoby znajomej, inaczej na zamówienie bliskiej, a jeszcze inaczej prezent dla bliskiej. I niby taka sama robota...(z naciskiem na "niby")
Odpowiedz
Reklama
Dawno dawno temu kupiłam serwetkę z motywem zodiakalnych ryb - bo motyw i kolorystyka ładna, a Rybek znam sporo (moja mama na przykład), wiec wiedziałam, że prędzej czy później się przyda.
Wykorzystałam serwetkę w najprostszy z możliwych sposobów, czyli po całości nakleiłam na szklany talerz - jeden z tych świetnych ryflowanych talerzy, które udało mi się kiedyś kupić na wyprzedaży w jakimś markecie, już przedostatni niestety...
Zastanawiałam się, czy coś z tym pokombinować, ale ostatecznie zdecydowałam, że nie, bo same kształty szkła, wyglądające jak pofalowana tafla wody, do tego motywu pasują idealnie. Więc po prostu nakleiłam, spód pomalowałam i polakierowałam (szklącym Renesansem oczywiscie Big Grin ).

Nóżki ze szklanych przezroczystych kaboszonów wyglądają na zdjęciach jak białe, bo robiłam zdjęcia, zanim klej zrobił się przezroczysty - pod szkłem schnie bardzo powoli, no ale zasadniczo gdy już wyschnie, powinien stracić ten biały kolor Smile


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz
Muszę przyznać, że świetnie wygląda i mi się bardzo podoba Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Właśnie! Czasem jak nas kusi poszaleć z technikami i mediami, to lepiej się uspokoić i nie dać się ponieść szaleństwu decoutwórczości. Świetnie, że poprzestałaś na pofalowanym talerzu. On i serwetka są dla siebie stworzone. Praca jest super! Idealna. Brawa za wyczucie Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
no no fajowe i mój znak zodiaku hihi Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Że też Ci się tak cudnie wielkościowo wpasowała ta serwetka Smile jakby specjalnie do tego talerza Smile
I te ryfle idealnie falują... Brawo!



A ja już nie mam ani jednego kaboszona Sad i w moim sklepie od dłuższego już czasu ich niet, buuuu...
Odpowiedz
Reklama
Bosko wyszedł . A ten niebieski kolor mega piękny Smile. Muszę gdzieś poszukać tego typu szkła .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Cieszę się, że Wam się podoba taka prosta praca Smile

Gofi, jak Ty rybka, to oficjalnie możesz porwać Wink
Vika, ta serwetka jest z tych mniejszych, dlatego cała się zmieściła. U mnie z kaboszonami też szału nie ma, kupiłam te przezroczyste, ale kiedyś to były takie ładne, o mniej regularnych kształtach, perłowe, a te takie... sobie. No ale na nóżki mogą być, i tak w ogóle ich nie widać. Za to mam już pomysł na produkt zastępczy - w OBI, Ikei itp. miejscach można kupić paczki szklanych płaskich "kamyków" do dekoracji, one mogą być zamiast kaboszonów, a na pewno będą tańsze Idea

Bardzo dziękuję za Wasze komentarze! Heart
Odpowiedz
Niby zwyczajnie - serwetka po całości... A, kur..czaczki, Taki efekt !!!
Właśnie, czasem nie ilość, a umiarkowanie, wyczucie i smak...
Choćby dobranie przedmiotu do motywu
Mnie bardzo się podoba (a przecież ja nie rybka)
Odpowiedz
Jak się tak patrzy i patrzy, choroby morskiej można dostać Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl