Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Prawdziwie zimowa bomba! Big Grin Pięknie wyszła.


Jak robisz zdjęcia? Bo widzę sztuczne oświetlenie.......a to zawsze ujmuje pracy..
Odpowiedz
Reklama
Bombka jest plastikowa, taka biała. Moja lakiernia polega na tym, że lakieruję trzymając za czubek, przez parę minut staram się obracać trochę w powietrzu, następnie wieszam na lampie Big Grin A pod spodem podstawiam talerz w razie spłynięcia kropli lakieru... No nie powiem, procedura jest upierdliwa i generalnie nie lubię zdobienia obłych przedmiotów...

Anniu, zdjęcia robię różnie, zależy jakie jest światło. Zgadzam się, że lepiej robić w dziennym, ale akurat w przypadku tej bombki zdjęcia zrobione za dnia wyszły strasznie smętnie. Nie wiem, może z powodu ciemnego koloru samego obiektu. Dlatego z dwojga złego wybrałam te robione z lampą i w sztucznym świetle.

ZUZA! Co Ty w ogóle opowiadasz? Jaka dziewczynka i kim niby chciałaby być, bo bycie Zuzą wydaje się całkowicie dobrym stanem Smile Ja wiem, że z Ciebie jest specjalistka od marudzenia, no ale teraz to już przesadziłaś!
Odpowiedz
Sliczna bombka. Dziewczyny juz wszystko napisaly, wiec nie mam co dodawac. Ja lubie wszystko co swiateczne.
Odpowiedz
Ja pierniczek! Wink Aż mnie zatkało. Jak patrzę na te granatowe bombeczki to zaraz słyszę kolędy podczas pasterki Smile
Odpowiedz
Muszko, praktycznie całe tło jest dociapane Big Grin

Bardzo wszystkim dziękuję za pochwały, bardzo to mobilizujące (chociaż bombek robić nie lubię i już).
Odpowiedz
Widać że święta coraz bliżej. Bombka bardzo swiąteczna i podziwiam za lakierowanie.
Odpowiedz
Reklama
Erato, no w kompleksy mnie wpędzasz - zero zmarch, fenomenalne ciapanie i jeszcze dogwieżdżona... Ech... Piękna Smile
Odpowiedz
Grarut, no właśnie! To jest super sprawa. Faktycznie trzeba by kiedyś zrobić konkurs na obróbkę tego samego motywu Smile

Szksacie - zmarchy są, a jakże, ale zaciapane i zalakierowane Wink

Martyna, dziękuję Smile
Odpowiedz
Co by nie mówić, te pejzażowe motywy ślicznie wyglądają na bombkach i zawsze cieszą oko Smile
No i jeszcze ptaszęce...
Odpowiedz
O, jakże miło ogląda się taką świąteczną galeryjkę. Świetne motywy i pięknie wykonane.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl