Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
zupenie inny kolor, jak sie nazywa fachowo intesywny niebieski? indygo to jest, tak?
Odpowiedz
Reklama
Tak, ciemny niebieski to indygo. Na tych kolczykach użyte są bejce w kolorach niebieski, turkusowy i grafit, brzeg obmalowany akrylem ciemnoniebieskim.
Odpowiedz
no ja wlasnie polowalam dzis w leroy na wlasnie takie odcienie bejcy, niestety, z kolorowych byla tylko antyczna wisnia, caly kosz zakupow poczynilam Smile, ale bede zlocic Smile, nie znam zupelnie tych smarowidel, Vika polecila to kupilam Smile. A bejcowanie akrylowe cos czuje to bedzie kolejna moja ulubiona kombinacja... Smile
Odpowiedz
O tak, to się doskonale dla Ciebie nadaje Big Grin Mazać, wycierać, mieszać, szlifować i znowu mazać Big Grin
Odpowiedz
no wlasnie! Smile
Odpowiedz
Kolczyki wyszły Ci ładniuteńkie i ten kolorek-a właściwie kombinacje odcieni poprostu perfrkcyjne. Zaintrygował mnie Twój pomysł z bejcą i siedzi w głowie, więc jak nic pewnie za niedługo wypróbuję i jka jakieś pytania mi się nasuną to licze że mnie oświeciszSmile
Odpowiedz
Reklama
Śliczne kolory Smile
Jak ja się cieszę, że następna ciężko chora na bejce nam pod bokiem wyrosła Smile
Odpowiedz
Kolczyki cudneSmile Moje kolorki, moj styl....moje...ja chce...Tongue
Odpowiedz
(02-25-2013, 09:35 AM)vika napisał(a): Śliczne kolory Smile
Jak ja się cieszę, że następna ciężko chora na bejce nam pod bokiem wyrosła Smile
no właśnie, ciekawe kto taką zarazę roznosi Tongue

Shanna napisał(a):Kolczyki cudne Smile Moje kolorki, moj styl....moje...ja chce... Tongue

se zrób Big Grin

asiek, metoda jest prosta i nie ma o co pytać, ale jakby co, to polecam się Smile
Odpowiedz
(02-25-2013, 12:25 PM)Erato napisał(a): [
Shanna napisał(a):Kolczyki cudne Smile Moje kolorki, moj styl....moje...ja chce... Tongue

se zrób Big Grin

se zrobieTongue Jedne juz zaczelam, ale nie mam kiedy skonczyc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl