Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Właśnie, nie ma to jak poczekać na różne mądre komentarze i podpisać się "ja też tak myślę".
Więc, ja też tak myślę, butelka i ładna i ciekawa i rzeczywiście tylko na wódkę się nadaje - ewentualnie na pigwówkę, bo ona chyba najjaśniejsza.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Grarutka, Heart
Kochane dziękuję wszystkim razem i każdej z osobna Smile I Muszce za podpisanie się Tongue
Hania, ten "naparstek" to takie dno butelki, mocno wklęsłe, lejkowate i z podziurkowaną fakturą. Dopiero jak pomalowałam, to zobaczyłam ten efekt naparstka Smile
Butelka jest super, pierwotnie była matowa, ktoś tu już pokazywał ją zrobioną. Ja jak odmoczylam naklejki i zaczęłam je szorować, to zdarłam całą tę matową powłokę też!
Odpowiedz
Słonko, Nata, dziękuję bardzo Smile
Lady, ten preparat to nie tylko konturówka - można nim robić reliefy przez szablon, żel jest gęsty i zachowuje formę po zdjęciu szablonu, nie rozpływa się. Zrobiłam coś małego na próbę, jeszcze nie wykończyłam, ale niedługo pokażę.
Odpowiedz
Butelczyna taka ładna, że najprzedniejszej marki trunek powinien się tam znaleźć. Pomysł. kolory i wykonanie -majstersztyk moja droga. A teraz postaram się pozbierać i moja szczękę, która opadła na podłogę z wrażenia.
Odpowiedz
Asiula Heart
Odpowiedz
Bajeczny ten koliberek Smile
Odpowiedz
Reklama
Joanka, dziękuję za odwiedziny i miły komentarz Smile
Odpowiedz
Mery i dobrze, jak się tak równo wszystkim podoba, to chyba jest coś nie halo Big Grin
Odpowiedz
Jest przeciez wodka ze zlotymi platkami... idealnie sie wkomponuje Smile
Do achow dolaczam zwawo, ale w szczegolach to mnie dwie rzeczy ujely - przejscie z niebieskiej na przezroczysta, genialny pomysl, plus okienko do patrzenia na koliberka, czyli ogladanie pticy od srodka... strasznie lubie, dwustronnie dekorowane szklo Smile
Odpowiedz
Domi, dzięki Heart No, okienko to była zasadnicza część pomysłu na dekorację tej butelki. Mam jeszcze parę pomysłów w ten deseń, tzn. na butelki z motywem widocznym w środku, tylko że butelka musi być też odpowiednia, ta ma idealny obwód i kształt.
A pomysł z wódką ze złotem genialny!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl