Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Nie wiem jakim cudem nie widziałam Twojego koliberka. Butla dopracowana i taka w moim klimacie. Nawet środek na dnie butli ozdobiony. Wyobrażam sobie podświetloną przez słońce. Goldwasser świetny pomysł a może być też rum.
Odpowiedz
Reklama
Podróżniczko, dziękuję Smile
Odpowiedz
Bardzo ładna butla Smile Co do nalewek to nadawała by się pigwówka, lub gruszkówka. One są jasne.
Odpowiedz
Maglia, witaj w moim wątku Smile
--------------------------------------------------

Postanowiłam spróbować metody pokazanej przez Parviflorę, czyli ryżowca na kolorowym podkładzie - wybrałam tonację black&white Smile Na pomalowanej na czarno deseczce są trzy warstwy białego ryżowca, wzór przez szablon, napis ze stempelków (jeny jak się namęczyłam Dodgy )


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
zabieram, wyszło świetnie !!!! i ten akcencik czerwony dodał smaczku, śliczny!!!
Odpowiedz
No wierzę, że się namęczyłaś, wierzę...
Ale ja zdecydowanie wolę Twoje prace by Muzaga, zdecydowanie... Smile Smile Smile
Odpowiedz
Reklama
Hi hi Big Grin To znaczy namęczyłam się z tym napisem ze stempli, za cholerę nie chciało się dobrze odbić i ścierałam chyba ze cztery razy... Bo reszta nie była specjalnie trudna (chociaż pod szablon mi podciekło i nie jest idealnie, na szczęście na tych ryżowych włóknach nie jest to zbyt widoczne).
Odpowiedz
Bardzo ładny zegar. Rzeczywiście, ten czerwony akcent dodał smaczku. Prace czarno-białe same w sobie są bardzo eleganckie a dodanie kolorowego akcentu jeszcze dodatkowo podkreśla urok takich prac Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Praca może i nie w Twoim stylu, ale bardzo efektowna. Jest i smaczny tort i wisienka.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Dla mnie te tło wygląda jak marmur , co mi się bardzo podoba Smile. A czarny kolor lubię bardzo nosić na sobie Wink.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl