Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Fajne te zawieszki pierniczkowe, a ostatnie zdjęcie ze świecą jest niesamowite, jakbyś nakleiła kolorowy obrazek na czarno-białe zdjęcieSmile
Odpowiedz
Reklama
oj, schrupałoby się pierniczka! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ekhem, muszę się przyznać, że dekorację do zdjęć w całości pożarłam Angel Pyszne te serca, toruńskie!
Odpowiedz
No, widać,że święta tuż,tuż. Jam kociara,więc mikołajkowy komplecik barrrrdzo mi się podoba.Mam tę serwetkę,ale szukam jeszcze pomysłu.No i serduszka -bardzo,bardzo! Chętnie powiesiłabym je jako ozdobę w moim domku. Smile
Odpowiedz
Zawieszki bardzo ładne nie wiem która ładniejsza...
A co do tego kraku... To mi się takie spękania robią jak wikol pomaluje pierwszą warstwą lakieru... Nie wiem dlaczego..
Aha no i świeczuszki śliczne Smile
Odpowiedz
Ha! Nikt nie porwal... wiec bazant do mnie, do mnie!!! cudo nie kropki, a wlasciwie - kropy... ta sciezynka kamyczkowa jest boska. Faktycznie za oknem masz zimowo. Ciekawa jestem czy szkoda bedzie Ci te swiece palic? bo mi by bylo.. Smile
Odpowiedz
Reklama
Powiem szczerze, że pierniczki trochę odwróciły moją uwagę od prac. Jednak tylko na chwilkę Smile Najbardziej podoba mi się serduszko z wieńcem z ostrokrzewu i....tło na zdjęciu ze świeczkami Tongue
Odpowiedz
Dziewczyny, dzięki za miłe komentarze Heart
Dominika - świeczki są ulotne ze swej natury, więc nie będzie mi szkoda. Co wiecej, ja to nawet lubię jak stare rzeczy znikają, żeby ustąpić miejsca nowym! Zresztą chyba wszystkie świece z "tegorocznego wyrobu" rozejdą się a to na prezenty, a to na aukcje itd. Dwie z ostrokrzewem są zaplanowane na Wigilię u mojej mamy, więc niechybnie spłoną Big Grin
A bażant... Taka byłam dumna, że mu tę choinkę domalowałam, na co mój niemąż popatrzył na me dzieło i zapytał "a co ten bażant kupę zrobił?" Tongue Nosz zabić po prostu... Może i ten pieniek od choinki nie jest w strategicznym miejscu, ale żeby od razu kupę?! Big Grin
Odpowiedz
No... Tak sobie popierniczyłam trochę Big Grin
Odpowiedz
Piękne zawieszki i rewelacyjne zdjęcia świecBig Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

O nas
    Forum decoupageforum.pl