Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Piekny swiecznik Aga, cudny motyw, a relief jest widoczny, delikatny, ale to tylko calosci smaczku nadaje.. no piekny jest!
Odpowiedz
Reklama
Shanna, ptaszydło oczywiście normalnie nie jest oglądane w takim zbliżeniu, chciałam pokazać ten zalany lakierem relief...

Domi, dziękuję Heart
Odpowiedz
No, kraka już ni ma Cool W każdym razie w większości, tych resztek, których nie dałam rady zeszlifować, już nie widać.
Dziękuję oli Smile
Odpowiedz
Mnie też się podoba. A przygody z lakierem,oj znam to,znam. Więc wiem, co przeżywałaś. Najważniejsze,że pracę udało się uratować.Chociaż rozumiem Twój niedosyt. Smile
Odpowiedz
O pardon Grarut, oddaję Ci należne autorstwo powiedzenia Big Grin Cieszę się, że Ci się podoba.
Aniko, dziękuję Smile
Odpowiedz
już kiedyś mówiłam za moim mężem- mądrym człowiekiem że to rękodzieło jest czyli nie musi być ani równo i gładziutko
jak chcą mieć wygłaskane i na cacy to niech fabryczne z tworzywa sobie kupią a tutaj dusza jest a dusza u każdego artysty ma inny kształt i strukturę
twoja mnie się podoba
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
Ojej Gofi, ale ładnie napisałaś Heart Bardzo Ci dziękuję!

A teraz pokazuję rzecz, którą zrobiłam chyba najszybciej z wszystkich jak dotąd - praktycznie w jeden wieczór. Dzięki temu, że jest nielakierowana, tzn. lakier jest tylko na wieczku, a boki i wnętrze pudełka zabejcowane i przetarte białą pastą Pentartu, następnie wyszlifowane papierem ściernym. To jest pasta woskowa, dzięki czemu powierzchnia po przetarciu papierem zrobiła się idealnie gładka i satynowa, nie ma czego lakierować. A na górze prościzna, czyli serwetka po całości i parę warstw Vidaronu. Jak ten lakier się cudnie szlifuje! Trzy czy cztery warstwy jednego wieczora, na następny dzień tylko raz zeszlifowałam do matu i nałożyłam o ile dobrze pamiętam już tylko jedną warstwę do wykończenia. Takie leniwe decou to ja lubię Big Grin


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Prosta, szybka i efektowna - same zalety! Chętnie bym porwała, ale obiecałam sobie nie zbierać więcej niepotrzebnych przedmiotów....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Tak,tak! Piękna kolorystyka.Smile
Odpowiedz
Ogromnie mi się podoba ta szkatuła - kolor tych starych desek na wieku (tak, wiem, po całości Smile) doskonale dopełnia kolor boków, i te kamienie... no, naprawdę, bardzo mi się podoba, naprawdę Smile
ona ma w sobie to "coś", pobudza wyobraźnię, "opowiada"... mimo, że prosta taka...
Mnie wprowadziła w doskonały nastrój, a ostatnio coś mi ten nastrój szwankuje i nie daje się zmienić...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl