Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
(06-29-2013, 11:29 AM)aivii napisał(a): wooow jaka torba! Chylę czoła, przepięknie to wyszło!
nie do konca tylko wiem jak udało Ci się przykleić serwetke na tkanine, i ze sie to nie niszczy...? jestem pod wrażeniem
aivii, dziękuję Smile - klei się tak jak i na drewno, opisałam dość dokładnie. A preparat po wyschnięciu tworzy lekko jakby gumowatą powłoczkę, dzięki czemu serwetka się nie niszczy.
Odpowiedz
Reklama
Muszko, dziękuję za Twój podpis Big Grin

Podrasowałam mój niebieski talerz - dostał nóżki Smile Przykleiłam trzy szklane kaboszony przezroczystym klejem montażowym, trzyma jak beton!
   
Talerz zdecydowanie zyskał, bo dzięki temu, że "wisi" trochę nad powierzchnią, to fajnie gra na nim światło i kolory odbijają się na stole.
   
Odpowiedz
Dokładnie trzy złote (kaboszonik po złociszu Big Grin ), trzy kropki kleju i jakieś pięć minut roboty Tongue
Odpowiedz
Erato - zapomniałaś o jednym: pomysł! Wart ze sto razy więcej niż materiały!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
A, no tak, to jest to, o czym się mówi "bezcenne" Tongue
Odpowiedz
Super rozwiązanie! Właśnie, jak Zuza napisała - pomysł. Gdyby nie to, nie byłoby takiego efektu.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
koboszonki, jako nozki - bomba po prostu! taki slodziak, ten pan talerz teraz. szkoda, ze nie da sie bardziej w tym swietle go pokazac. my tu powinnysmy filmiki krotkie wstawiac, zeby pokazac czasem, jak kolory graja.
Odpowiedz
I ja sie podpisuje za pomyslemSmile A talerz....no super teraz.
Odpowiedz
Świetny pomysł z tymi nóżkami, talerz bardzo zyskał, a zdjęcia też niczego sobie.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
No to super wymyśliłaś,
że te nóżki przykleiłaś.

Kapitalnie wyglądają te grające światełka Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl