Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Ja sie nie moge wypowiedziec, bo chyba nie wiem, co moglabym powiedziec. To, ze jest piekny czystym pieknem, to za malo. Za tydzien ja zobacze, juz za tydzien....
Odpowiedz
Reklama
Pieknie dobrane kolory. Wazki sa the best. I juz widze jak Domi stoi nad jakims bajorem pokrytym rzesa I mowi do najdrozszego - jeszcze jedna palke wodna kochanieSmile
Odpowiedz
A on, jako ten Tolibowski, zrywa w slomkowym kapeluszu te nenufary... garsciami...
Smile
Odpowiedz
Nie nenufary... Pałki! Pałki! Big Grin
Mam nadzieję, że czar nie pryśnie, gdy go Dominika weźmie do ręki Wink
Odpowiedz
Wiesz jakie brzydkie słowa mi z ust poleciały? Jak w tym jednym dowcipie, gdzie Polak, Anglik i Niemiec wdrapali się na szczyt i każdy się zachwycił:
Anglik: - Wonderfull!
Niemiec: - Wunderbar!
Polak: - Ja pierdolę! Big Grin
Podziwiam Cię za ten kunszt!!!
Gdzie można się tego nauczyć?
Odpowiedz
Anucha, no toś mnie rozwaliła Big Grin Bardzo trafny dowcip i prawdziwy, mnie się też czasem tak wymsknie jak coś tu na forum zobaczę...
Odpowiedz
Reklama
Ja mowie wtedy; 'o fuck'. Zmakaronizowalam sie totalmente Smile

No ladnie Ci tu lacina lecimy w tym podnioslym, mikolajkowym, nastroju Smile

Aha, a propos wziecia do reki - mama zapowiedziala, ze bedzie go bronic, jak niepodleglosci, w sensie - zakochala sie dokumentnie Smile, zobaczymy....
Odpowiedz
O, ja sobie bardzo lubię zakląć po angielsku, a jeszcze lepiej po włosku Wink Mówię na przykład "o zakręt, o zakręt" Tongue

Spoxik, dla mamy zrobię drugi, jak zechce Smile
Odpowiedz
Ja tam mam chytry plan przygotowany... o wszystko wypytam, pod mikroskopem zbadam i sama sprobuje tak pieknie zaszalec Smile
Odpowiedz
Osz ku... jak tu sie elegancko zrobiło Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl