Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Spierniczone, piernikowe, świąteczne... może być jeszcze cynamonowe, korzenne, pachnące świętami...
ja jestem na tak Smile
Odpowiedz
Reklama
O matko, ale gaduły, do dwóch setek dogadały Big Grin
No to:
[Obrazek: gd8j.jpg]

A do tego torcik we wszystkich kolorach tęczy Big Grin
[Obrazek: kfmx.jpg]


Dziękuję Wam, że wytrzymałyście ze mną te 200 stroniczek Big Grin To dla mnie bardzo przyjemne strony!
Odpowiedz
Specjalnie taki wybrałam, żebyście za dużo nie zjadły i żeby Wam w bioderka nie poszło Wink
Odpowiedz
a ja z piętej po prawej, choć chyba nie powinnam hmmm
Odpowiedz
Dla mnie idzie w górę a nie w dół Wink. Ale i tak wybieram ciacho Smile.
Odpowiedz
Ej Oli, ona jest już wypita i odmetkowana do gruntowania przygotowana więc sio mi od piątej :-)
Odpowiedz
Reklama
No to Wy pijcie szampana a ja się zajmę tortem i to z wielką przyjemnością Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ej co to za przepychanki Big Grin Spoko, otworzyłam sekretną piwniczkę Cool Dał wszystkich wystarczy!
Odpowiedz
Dwie setki I 2000 postow. I znow mozna picTongue
Odpowiedz
Tak, wiem - mamy zimę, święta idą, a ja tu z aniołem wiosny wyjeżdżam. No ale skoro pojawiają się pisanki, to czemu nie wiosna Big Grin Zresztą Primavera sama się tak zrobiła - bo przecież ja serdecznie nie cierpię różowych kwiatuszków, a ona ubrała się w te różowe stokrotki, oczy pociągnęła fioletem, ba, nawet mój osobisty róż do policzków podebrała, wystroiła się i siedzi. Śpi i śni o wiośnie... Coś jej tu i ówdzie na spódnicy zakwitło, ale ona chyba nad tym niespecjalnie panuje.

Zresztą czy ja wiem, co się kryje za tym uśmiechem...


Załączone pliki Miniatury
                           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl