Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje poczatki
#41
Zanim czytam, to ogladam, zwykle Smile, wiec patrze na panel i nie rozumiem, co widze....i podziwiam zreszta, a dowiedziawszy sie, ze to panel - tym bardziej mi sie podoba, swietny pomysl, pewnie jest piekna ozdoba kuchni. Sloiczki krok w krok za panelem, buteleczki bardzo przyjemne, parka robi wrazenie lepsze niz singiel Smile (tylko koreczek cos niedomalowany)...
Odpowiedz
Reklama
#42
gdybym miała córeczkę pewnie bym porwała krzesełko, ale synuś za hello kitty nie przepada Wink
panel podłogowy WOW!!! chyba muszę zejść do piwnicy zobaczyć czy mi jakieś zostały Smile
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
#43
Super pomysł na obrazek na panelu. Świetnie się prezentuje ten panel w towarzystwie słoików Big Grin
Odpowiedz
#44
Fajne pracki ! Smile
Odpowiedz
#45
troszeczke mnie nie bylo ale powracam z nowymi pracami. na poczatek doniczki na ziola

i sloiczki na przetwory Smile


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz
#46
Doniczki super.
Odpowiedz
Reklama
#47
Śliczne te doniczki Heart Słoiki też bardzo ładne, ale doniczki wymiatają!
Odpowiedz
#48
wspaniałości!!!! gratuluję pomysłowości :-) doniczusie wymiatają - taka prosta elegancja :-)
Odpowiedz
#49
Tak,tak doniczki fajowskie.Piękny komplecik zrobiłaś SmileSłoiczków jakoś nie lubię ale Twoim należą się słowa uznania ,bo motyw starannie wycięty i nawet chyba próby cieniowania dostrzegłam.Wszystko bardzo ,bardzo fajne.





Odpowiedz
#50
Doniczki piekne. A jak jeszcze w nich beda ziola to wszystko nabierze klasy.
Sloiczki staranne. Sliczne w swojej prostocie. Choc pewnie bym cos dodala, to i tak taka czystosc mi sie podoba.

(04-26-2013, 12:08 AM)Ataner napisał(a): A czy w słoiczkach pomalowany gwint nie ulegnie zepsuciu przy odkręcaniu i zakręcaniu?

Reni - mam sloiczek na kawe decupniety i mocno zalakierowany. Otwierany codziennie i ma sie dobrze. Mysle, ze jak sie farba dobrze trzyma podkladu i jest dobrze wykonczone, to dlugo nie powinno sie nic dziac.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl