Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje poczatki
#61
O tak. Butla piekna. I krabowy pojemnich po pringelsach.
Odpowiedz
Reklama
#62
Dopiero co komentowałam londyńskie - nielondyńskie pudełko Muszki, a tu proszę, piękna londyńska - jak najbardziej londyńska butelka, z gęstej szarej londyńskiej mgły wyłaniają się czerwone piętrowce i kurtki gwardzistów JKM E II. I wspaniały kontrast z wesołymi, kolorowymi puszeczkami. Pięknie! Tylko kraby mi nie pasują - nie lubię krabów.
Madkasiu gdzie to słońce u mnie leje cały dzieńHuh.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#63
Butelka londyńska fantastyczna. Tylko trochę lakieru by się jeszcze przydało. Bardzo podoba mi się puszka z bratkami.
Odpowiedz
#64
Big Grin od razu widać ,że prace działkowe (puszki i butelki Tongue zostają)ale bardzo udane.Butelka (i ulotna jej zawartość Smile ) najlepsza.Wazonik może troszkę goły...przydałoby się jakiegoś cienia troszku?Puchy też cud-miód.Ach wypoczynek jednak służy,służy...





Odpowiedz
#65
piekniascie dziekuje za te wspaniale komentarze i dodam jeszcze butelke w maki i nastepna puszke na makaron spagetti puszka oczywiscie po pringlach


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#66
wazonik i pierwsze proby cieniowaniaDodgy


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
#67
Wazonik ładny, ale tego cieniowania to niestety nie widzę Smile Albo tak delikatnie pocieniowałaś, albo na zdjęciu nie wyszło...
Umknęła mi wcześniejsza butelka makowa - bardzo fajna, taka czyściutka i wyrazista.
Odpowiedz
#68
tak wlasnie widze nie wyszlo na zdjeciu Sad
Odpowiedz
#69
Puszka na makaron ma mój ulubiony motyw. Zabieram.
Odpowiedz
#70
Wiele fajnych, ciekawych i wesołych prac Wink
Super wazon z londyńskim autobusem i śliczny różany wazonik Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl