Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze i kolejne kroczki w decu- szkatułka z lewendową nutką str.61
Mnie nie!
Kocham takie historie Smile
Odpowiedz
Reklama
Bardzo fajna historia Smile
Odpowiedz
Jak to mowi moj tato; spedzam sylwestra z moim kolega, Jasiem Wedrowniczkiem i nigdzie nie wychodze Smile
Bardzo sympatyczne te walutowe przyborniczki wyszly Smile
Odpowiedz
Dziękuję za komentarze a Wam wszystkim życzę takich walutowych zwitków, które pozwolą na odrobinę szaleństwa przy zakupie tego, czego dusza zapragnie.

Teraz pokażę herbaciarkę, która miał być prosta, nie -biała i z lawendą. Jak się tak na nią patrzę to sama nie wiem czy powinna być w tym wątku, czy nie dać jej do antypiękności. Pocieszyła mnie jedna z koleżanek, która wśród różnych moich prac-właśnie tę wybrała ze słowami ''ale ona ładna". Gdybym nie była przekonana do tych moich innych tworów, to poważnie bym się zaniepokoiła, że to najładniejsza praca jest wśród koszmarków.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Z fioletem... Smile Skromna i wdzięczna. Lubię takie.
Ja mam do zrobienia chustecznik z fioletami (zasugerowano lawendę), ale jakoś nie mam pomysłu Sad
Odpowiedz
To prawda, jest skromna i prosta, ale nie czepiałabym się jej wcale. Nie wszystkie prace muszą buchać ilością zastosowanych technik. Gdybyś jednak chciała jej coś dodać, to spokojnie suchym pędzlem i farbami akrylowymi możesz przecierki zrobić lub/i cieniowania.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Świetna historyjka. Uwielbiam takie. Fajne jest to, że w kominku ogień trzaska, płoną świece a Ty opowiadasz.... I jest cudnie! Wink

Dodam, że skrzyneczka w mój ulubiony kwiatek Wink Jest superancka Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Lawenda - uwielbiam.
Podoba mi sie skrzyneczka. Dobrze, ze nie jest biala. Taki krem dodaj starosci. Bardzo ladnie.
Odpowiedz
Z wielu lawendowych serwetek tę chyba lubię najbardziej, ale jak słusznie zauważyła oli, beżowe tło wcale nie ułatwia obróbki. Pudełko proste i ładne, mnie brakuje tylko jakiegoś minimalnego akcentu kolorystycznego, choćby fioletowych przetarć gdzieś na rantach, takiej małej kropki nad "i".
Odpowiedz
No nie pocieszacie mnie :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl