Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Justysine próby
#51
Wreszcie udało się zakończyć zakładkę. do przeniesienia wydruku laserowego użyłam zwykłego wikolu. Posmarowałam sklejkę i ułożyłam na obrazku. Po około 5 godzinach gąbeczką nawilżyłam papier i delikatnie pocierałam palcem owiniętym w skrawek bawełnianej tkaniny, co jakiś czas lekko ją nawilżając. Potem lakier, papier ścierny i tak kilka razy.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
#52
Ojej... Śliczna ta zakładka Wink)) Bardzo widoczna ptaszyna na tle zanikających nutek pięknie wygląda Wink
I mam szczęście, że znów mogę coś podwędzić Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#53
(05-11-2013, 06:28 PM)oli napisał(a): Oj, nie zdążyłam :-)
Stosuję tę sama metodę transferu, szybko, tanio i błyskawicznie.
Piękna, klimatyczna zakładeczka, super jest!
Haha... Uprzedziłam Cię Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#54
fajowa zakładka - kurcze ja nie mogę mieć takich bo wtedy mniast czytać to gapiś się będę na te śliczności, dobra kompozycja fajny dodatek całość jak najbardziej na tak
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#55
Bardzo ladnie wyszlo. KlimatycznieSmile
Odpowiedz
#56
Bardzo ładna ta zakładka. I masz szczęście, bo ja też na wikol próbowałam i nic mi ciekawego nie wyszło.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#57
Rewelacyjna, naprawdę, super! Świetnie Ci wyszło.
Odpowiedz
#58
                    Dołączam zdjęcia swoich kolejnych prac. Na forum znajduję wiele postów z ciekawymi radami i próbuję je wykorzystać. A oto co powstało Smile
Pudełko dla mojego męża na monety. - Góra to kolaż na wikol. Niebieskie pudełko dla syna. Boki i wieczko to również transfer na wikol. Bransoletka i wisiorek- ten motyw znacie doskonale.
Moje ulubione zakładki oraz pudełko ze śpiącymi dziećmi. Boki pudełka bejcowane a u góry śpiące dzieci wydrukowane na papierze ryżowym.

            i jeszcze kilka
Odpowiedz
#59
Najciekawsze, najbardziej intrygujące i najoryginalniejsze jest pudełko dla syna, chętnie zabrałabym Smile
Odpowiedz
#60
Faktycznie niebieskie pudelko, z all seeing eye i trojwymiarowym medalionem, jako wisienka Smile wymiata. Bawisz sie roznymi formami, starannie wszystko wykonane. Lubianeczki maja cos w sobie, podoba mi sie rozmieszczenie motywow z wolnym srodkiem. Koroneczka serduszkowa na bejcowanym boku - bardzo slodka, ladnie dopelnia calosc. Pracuj dalej i pokazuj!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl