Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czary-mary str 6
#1
Witam Smile
postanowiłam pochwalić się moimi pierwszymi pracami i przeczytać jakieś rzetelne, budujące opinie.

komódka to moje pierwsze dziecko tej techniki, była kupiona i robiona 'na próbę', dlatego tak mało wariacji

jajeczka do kolejne podejście, tuż przed świętami zaczęłam drukować, wydzierać obklejać, obklejać i obklejać, mimo, że widać na nich zagięcia papieru jestem z nich niesamowicie dumna
(przepraszam za jakość niektórych ze zdjęć)

               

pozdrawiam
http://skrawkizycia.blogspot.com/ - o wszystkim co kocham Blush
Odpowiedz
Reklama
#2
O, jestem tu pierwsza Smile
W ramach budującej opinii - motyw ma komódce powinien był zostać wycięty, a nie wydarty, bo niestety bardzo odcina się od tła. Idea jest taka, aby wzór wyglądał jak namalowany, a nie wycięty, a już na pewno unikamy takich wyraźnych wydarć, no chyba, że jest to zamierzony element kompozycji - tu nie jest Big Grin
Na drugim zdjęciu niestety nie widać nic, natomiast na trzecim widać, że wzięłaś się za trudne zadanie, to jest obklejenie obłego przedmiotu w całości. Aby trochę zamaskować te zagiecia papieru, trzeba by się solidnie przyłożyć do lakierowania.

Pierwsze koty za płoty, bierz się dalej do roboty Big Grin ale mi się rymnęło...
Odpowiedz
#3
Wycinanie tych niebieskich kwiatuszków jest upierdliwe jak nie wiem co... Ale efekt będzie o niebo lepszy Smile Żeby nie musieć wycinać dobrze wybrać serwetkę z motywem na białym tle (ja ostatnio tylko takie kupuję...)
A oklejanie jaj, i to po całości, to wyższa szkoła jazdy Smile

Brawa za początki i czekam na następne! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#4
Witaj Smile
Niestety zdjęcia są bardzo słabej jakości Sad
Podpiszę się pod dziewczynami. Ja najczęściej używam serwetek na których jest wzór na białym tle. ( Idę na łatwiznę Wink)
Początki są trudne ale każda następna praca będzie lepsza od poprzedniej.
Nie bój się eksperymentować Smile
To forum i dziewczyny, które tutaj piszą potrafią wiele dobrego człowieka nauczyć Wink
Powodzenia Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#5
Każda z nas ma na koncie swoje pierwsze pracki i wierz mi twoje wcale nie najgorzej się prezentująSmile
Odpowiedz
#6
Najtrudniej to zawsze zacząć... potem to już z górki Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
(05-07-2013, 11:23 PM)Erato napisał(a): W ramach budującej opinii - motyw ma komódce powinien był zostać wycięty, a nie wydarty, bo niestety bardzo odcina się od tła. Idea jest taka, aby wzór wyglądał jak namalowany, a nie wycięty, a już na pewno unikamy takich wyraźnych wydarć, no chyba, że jest to zamierzony element kompozycji - tu nie jest Big Grin

a mnie przed wykonaniem komódki mówiono, że lepiej jest wydrzeć wzór, hmm, jutro kolejna próba, tym razem spróbuję po prostu wyciąć Smile
http://skrawkizycia.blogspot.com/ - o wszystkim co kocham Blush
Odpowiedz
#8
Klimatyczne motywy na jajuszkach, nastepnym razem zrobisz transfer i juz nie bedzie wybrzuszen Smile. Motywy, tla, wycinanie, wydzieranie - zawsze inaczej, bo i dzien inny bedzie, i Ty bardziej doswiadczona, i przedmiot inny. Ad aspera... itd. Czyli witaj raz jeszcze i sie wciagaj, bo Grazynka dobrze prawi; prawdziwe czary-mary to sa.... Smile
Dominika
Odpowiedz
#9
(05-08-2013, 12:53 AM)Czarownica napisał(a): a mnie przed wykonaniem komódki mówiono, że lepiej jest wydrzeć wzór, hmm, jutro kolejna próba, tym razem spróbuję po prostu wyciąć Smile

To zalezy od ''szkoly'' i materialu. Jesli serwetka ma tlo takie jak przedmiot to mozna wydrzec bo nie bedzie widac roznicy. Jesli jednak tlo ma inny kolor niz tlo serwetki trzeba wycinac dokladnie, albo podmalowywac.
Z jajcami to Cie podziwiam. To wyzsza szkola jazdy. Przyklejanie na oblym do latwych nie nalezy a na jajkach juz w ogole.
Reszte dziewczyny juz napisaly.
NIe martw sie, rob dalej. Z kazda praca bedzie lepiej.
Odpowiedz
#10
Dziewczyny już wszystko powiedziały Smile ja zresztą wiele więcej od Ciebie nie potrafię, bo też początkuję, także nie będę się mądrować, tylko życzę dobrej zabawy z decu Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl