Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czary-mary str 6
#41
Motyw mi się bardzo podoba. Idealnie wpasowałaś go w tę podkładkę! Smile
Wydaje mi się, że widzę granice serwetki. Podmalowałabym troszkę, żeby nie było tak wyraźnie. Co do ciemnego wykończenia, to trochę mi do motywu nie pasuje. Ale to mnie nie pasuje i to jeszcze na zdjęciu. W rzeczywistości jest pewnie inaczej Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
#42
Sliczny motyw i bardzo fajnie wyglądają podkładki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#43
śliczny zestawik podkładek, podoba mi się motyw, również go mam ale zabrakło mi jeszcze pomysłu :-)
Odpowiedz
#44
Bardzo ładne podkładki Smile I śliczny też jest ten pojemnik, w którym je trzymasz. Tylko ja bym jeszcze go postarzyła, aby bardziej pasował do podkładek.
Odpowiedz
#45
Bardzo ladne. A i pomocnik od zlotka tez zdal egzamin, bo takie naciapanie tu i tam bardzo fajnie wyglada.
Odpowiedz
#46
Bardzo ładna praca. Wybrany przez Ciebie motyw pasuje tu idealnie. Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
Witam po jakimś czasie nieobecności, w ferworze nauki na historię postanowiłam zrobić sobie kilka chwil przerwy i przedstawić trzy nowe prace - pudełko, o które prosiła siostra oraz dwie zakładki dla mnie (w końcu coś robię dla siebie Wink i dla mojej mamy
Jak się cieszę, że jestem zaprzyjaźniona z pewną osóbką, która ma w rodzinie stolarzy! Dostałam gruby plik cieniuteńkich zakładek, które zdecydowanie lepiej nadają się niż te 'sklepowe', jeszcze nie miałam okazji ich ozdabiać, ale jak tylko znajdę czas zabiorę się za to

A więc:

               
http://skrawkizycia.blogspot.com/ - o wszystkim co kocham Blush
Odpowiedz
#48
Witaj po dlugiej nieobecnosci! Gore pudeleczka znam Smile, ale dolu juz nie - bardzo ciekawe te eski-floreski, calosc sie smakowicie prezentuje. Zakladeczki tez przesympatycze Smile, sczegolnie ta rozana, ladna odmiana...
Odpowiedz
#49
Szkatułka bardzo ,bardzo fajna.W pierwszej chwili myślałam ,że ten niebieski narożnik to tak specjalnie.Na drugim zdjęciu dopiero całość dojrzałam.Zakładeczki miodzio Smile





Odpowiedz
#50
ulala sporo robotki było z oklejeniem tej szkatułki, wyszło smacznie że hej, bardzo elegancka rzecz :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl