Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrowienia z Poznania
#1
Vika, prosisz i masz Big Grin
Mam na imię Asia, reaguje na prawie wszystkie wersje tego imienia, oprócz AśkaCool
Decoupagem zajełam się w wakacje, chociaż od dłuższego czasu czaiłam się na to.
Moją pasją są góry, ale tam niestety bywam tylko parę razy w roku, więc czymś trza zabić czas.
Swego czasu haftowałam krzyzykowo, trochę bawię się w fotografię, uwielbiam piec ciasta....i przy każdej z tej czynności pioruny lecą jak ta lalaBig Grin
Jak juz gdzieś napisałam-nie jestem artystką, nie mam takiego polotu.
Jestem techniczna i pewnie jak opanuje pewne rzeczy to prace będą technicznie dobrze a może nawet bardzo dobrze wykonane, pytanie tylko czy będą miały to "coś"?
Podoba mi się na Waszym forum. Chciałabym się częścią tej społeczności Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Reklama
#2
...stać Wink - mówisz-masz, właśnie się stałaś częścią tej naszej społeczności Smile
Witaj,
pokaż jakąś swoją pracę, to zaraz się okaże czy ona jest tylko poprawna technicznie, czy też owo coś posiada, dziewczyny Ci to powiedzą natentychmiast, masz jak w banku...

Lubisz góry?
I widujesz je tylko parę razy w roku?
No to fyraj na Maltę Wink zawsze to jakaś namiastka, choć na nartach kiepsko się jeździ...
Odpowiedz
#3
Malta?o co to to nie. Kiedyś mi ktoś powiedział że na Malcie można zrobić sobie poważne kuku. Jak palec dostanie ci się w tą dziurę (to cos co pokrywa stok ma takie dziury) to może ci ze stawu wyrwać Big Grin więc ja sobie grzecznie poczekam na mój termin (teraz czekam do 25 stycznia). poza tym nigdy nie przepadałam za sztucznościami.

Pracę pokaże, nawet nie jedną, ale dajcie mi jeszcze chwilę. Jestem w bombkowym amoku. Ileś tam rozpoczętych, ileś skończony i ileś jeszcze czeka. Nasz jedyny stół w domu jest zawalony materiałami do deco, bo czasami chociaz na chwile usiąde (zdarza mi sie malnąć chociaż raz lakierem przed wyjściem do pracy, a wychodze przed 6. też tak macie czy tylko ja wykorzystuje każdą chwilę żeby coś maznąć? czy to minie?Huh Big GrinBig Grin)
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#4
Witaj Asia! Patrzę jak się dziewczyno zawzięłaś na te transfery Big Grin Czekam na efekty! Jak to sobie człowiek potrafi życie utrudnić, zaczęłaby łatwo od serwetki na deseczce, to nie, ona zaraz transfery na bombki Big Grin
Ambitnie, znaczy dobrze rokuje - i przestań tak ciągle zastrzegać, że żadna z Ciebie artystka, bo jakie to ma znaczenie? Artyzm to dla każdego coś innego, a skoro masz potrzebę kreatywności, to znaczy, że masz również potencjał do zostania artystką Smile
Odpowiedz
#5
(12-02-2013, 02:29 PM)Erato napisał(a): Jak to sobie człowiek potrafi życie utrudnić, zaczęłaby łatwo od serwetki na deseczce, to nie, ona zaraz transfery na bombki Big Grin
serwetki na deseczce juz były, transfery na pudełko tez były (o! mam takie ładne pudełko, przynajmniej wg mnie to może wrzucę jeszcze dzisiaj bo sfocone jest).
Co do utrudniania sobie zycia- mój pierwszy krak 2 składnikowy tez położyłam na bombce ....oj poleciały pioruny jak się zacieki pojawiłyBig Grin

p.s. mi sie bardzo podobają transfery na aceton i rozpuszczalnik-napisy, czarno-białe obrazki. Ładne to to, ale nie zawsze wychodzi i tutaj za diabla nie wiem co robię źle. Chwilowo mam przerwe, ze wzgledu na bombki, ale wróce i popracuje jeszcze nad tymi transferami Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#6
Pracuj pracuj Smile Chyba zostaniesz naszą forumową specjalistką od transferów Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj serdecznie Wink)
Bardzo dobrze trafiłaś bo tutaj ludzie są zakręceni przez decu jak pęczek drutu Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#8
hehe w koncu mi wyszlo, chociaż pierwszy rzut zdjęć troche mi ciśnienie podniosło Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#9
Oooo ja tez witam. Fotecki juz widzialamSmile
Odpowiedz
#10
hejka i ja się witam Asiu :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl