Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asikowe... znowu hurtowo -str.35
#51
Mnie pięknie wychodzi na rozpuszczalnik nitro, tyle tylko, że on rozpuszcza farbę Confused Najlepiej to mi wyszły nitro transfery na surowym drewnie oraz na materiale... A jak się robi na powierzchni pomalowanej akrylówką, to trzeba utrafić w ułamek sekundy, w którym wzór już chwyci, a farby jeszcze nie wyżre... Podobno farba do ścian jest mniej na to podatna (czyli taka emulsyjna?...)
Odpowiedz
Reklama
#52
hmm moze cos w tym jest, ten akurat chustecznik robiłam na akrylówce. próbne drewienko (na którym testuje rózne media) mam pomalowane farba na ścianę i tam mi sie nie rozmazywała. Nie zawsze odbijało mi sie w całości ale nie rozmazywało.
a jak transfer na materiale się trzyma? jak znosi pranie? bez problemów? trudniej robi sie niz na np drewnie?
marzy mi sie taka biała koszulka na narmionkach z jakims fajnym czarnym transferem...
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#53
No ja robiłam tylko na torbach, których się nie pierze tak często jak koszulki, więc Ci nie powiem. Ale transfer wychodzi bardzo dobrze, również kolorowy, trzeba tylko z wyczuciem dać rozpuszczalnika, nie przemoczyć za bardzo, bo wtedy się rozlewa, lepiej mniej rozpuszczalnika i dokładnie docisnąć transfer łyżeczką.
Odpowiedz
#54
Chustecznik Bombowy !!! Kolejny przykład superefektu poprzedzonego...porażką...? lub jej widmem. I na ogól tak bywa, że jak chce się powtórzyć to niestety...
Odpowiedz
#55
Virgo, obawiam sie ze drugi raz moze mi sie nie udac, a jak juz pisalam wczesniej tak sobie myslalam ze fajnie by wygladalo z zielona bejca :-) jutro jade leroya zeby zakupic zielona i moze niebieska bejce i byc moze w weekend znowu cos zepsuje Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#56
Jeśli masz tak psuć, psuj do woli Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#57
(03-20-2014, 11:17 PM)asik1979 napisał(a): Virgo, obawiam sie ze drugi raz moze mi sie nie udac, a jak juz pisalam wczesniej tak sobie myslalam ze fajnie by wygladalo z zielona bejca :-) jutro jade leroya zeby zakupic zielona i moze niebieska bejce i byc moze w weekend znowu cos zepsuje Big Grin

No jeśli mają być takie efekty to psuj, psuj, tylko psuj Wink
W LM nie widziałam kolorowych bejc - znaczy takich niedrewnianych kolorów. ale może tylko u mnie nie było, albo chwilowo nie było.
Odpowiedz
#58
Ja też kupuję bejce w LM i niestety takich nienaturalnych kolorów drewna tam nie ma. Musisz szukać np. w internetowych sklepach decoupage'owych.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#59
W DrewnianejD są fajne kolorki bejc
Odpowiedz
#60
Na deku.pl też są, choć ich wybór jest już ograniczony. Może dokupią.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl