Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
#1
Rainbow 
Kilka moich prac. Czekam na szczere komentarze Smile

[Obrazek: grudzien+20133.jpg]

[Obrazek: DSC_5506.JPG]

[Obrazek: Listopad+201314.jpg]

[Obrazek: DSC_5602.JPG]
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#2
Szczerze?
Ależ proszę uprzejmie - jak dla mnie bardzo obiecujące początki Smile
widzę, że nie boisz się koloru, że fajnie łączysz elementy...
Jestem na tak Smile
Odpowiedz
#3
Przyjemne zakładeczki i dobrze dobrane kolory. Za sówkami nie przepadam, wieszaczek z lawendą - ładny. Porywam zakładki z gitarą i motylkami. Obie są świetne ze względu na mocne kolorki w niedużej ilości.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#4
Prace bardzo ładne ale ja bym porwała zakładkę z gitarą. Jest śliczna Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#5
Bardzo Wam dziękuję za wszelkie komentarze, a jeśli chodzi i podkreślanie kolorów, to zostało to zastosowane jedynie przy sówkach, gdyż to jedna z ostatnich prac - i faktycznie świeci Wink Reszta kolorów pewnie zależy od światła w salonie i aparatu mojego męża, bo on to wszystko dokumentuje Smile

Gitara zrobiona była na zamówienie. Połączyłam odrobinę decoupage'u, transferu i zabawy ze świeczką Smile A jak wygląda rewers, umieszczam w załączniku.


Załączone pliki Miniatury
   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#6
Rewers jest super! cała kompozycja tej zakładki bardzo pomysłowa Smile)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#7
Mąż robi świetne zdjęcia Smile Ale i obiekty warte fotografowania - bardzo czysto, starannie, z oszczędną i efektowną dawką koloru. Zakładka gitarowa świetna, a już chwyty do "what a wonderful world" to naprawdęświetny pomysł. Sówkowa wylakierowana jak lustro.Powtórzę za Viką - obiecujące początki!
Odpowiedz
#8
bardzo pomysłowe kompozycje, ładnie dobrane kolorki :-) aż się nie mogę doczekać do będzie dalej w Twoim wątku :-)
Odpowiedz
#9
Ja jeszcze raz. Ta gitarowa naprawdę super, druga strona warta pierwszej. Twórz i pokazuj swoje dzieła, na pewno będzie na co popatrzeć. Czy to Twoje jedyne tworki? Pierwsze?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#10
Ja też jestem za gitarą . Jestem ciekawa Twoich innych prac - wydaje mi się że tworzysz w jakimś swoim własnym stylu Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl