Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Dziękuję dziękuję dziękuję Dziewczyny :*

Ataner napisał(a):Jedna z trzech moich faworytekSmile Od razu zgadłam, że Twoja po tym dolnym stojaczkuBig Grin Ten łańcuch i ta zwiewność kwiatuszków jakoś wyjątkowo mi pasują.
Aaaaa Bag no tak Big Grin A tak sobie myślałam, dodając do wątku tę różową, że nikt je nie połączy, bo przecież są zupełnie inne. A tu masz! Bystre pedagogiczne oko wyłapie wszystko Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Malolku Smile Przy pierwszych konkursach rzeczywiście pracowałam tak, by nikt nie poznał, że to ja. Już mi przeszło Big Grin Teraz po prostu robię po swojemu, aczkolwiek lubię próbować wtedy nowych rzeczy. W tej akurat pierwszy raz "szlagmetaliłam" plastik od wewnątrz oraz "konturówkowałam" go na zewnątrz. O, łańcuszek koralikowy, który zalegał w szafce, też pierwszy raz użyłam tutaj.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Mówię Wam, Maja przynosi mi szczęście. M.in. wygrałyśmy konkurs w szpitalu i mamy 30% zniżki do wcześniej już wybranej szkoły rodzenia Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ale farciary Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Przynosimy sobie szczęście Big Grin Obopólne korzyści Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(04-06-2016, 12:27 AM)DecouDream napisał(a): Przynosimy sobie szczęście Big Grin Obopólne korzyści Big Grin
Oj tak, dzieciątko to szczęście. I szczęście, i troski... ale to trzeba przeżyć... Smile
Odpowiedz
Reklama
Biere wszystko na klate! Sport
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jak każda kobieta... Smile
Odpowiedz
Ale zaskoczenie z rana!
Dziękuję!!

Tak na szybko coś przygotowałam, gdyby ktoś po tym pięknym torcie miał jeszcze ochotę na coś :*

[Obrazek: polmisek-przekasek-koktajlowych-na-zimno...IANSKI.jpg]

[Obrazek: 200px-Gummy_bears.jpg]
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DD WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 42 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl