Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Takiego świecznika to ja jeszcze nie widziałam. Farbek takich też nie.
No i motylka też... Ładny motylek i szkło.
Odpowiedz
Reklama
Ostatnio lubuję się w takich kolorach, marzenie...
Szczególnie podoba mi się złoto, które rozłożyło się jak piasek.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Wow, dałaś czadu Heart Oli zaspała na szczęści i wszystkie tak się tylko zachwycają z daleka, to ja szybko łapię i uciekam Big Grin Fantastyczna praca, kolory marzenie. Sam kształt tego świecznika jest niezwykły, a do tego ozdobiłaś wspaniale... Mnie jeszcze interesuje, co to są za pasty, masy i żwirki, o których piszesz, bo pierwszy raz słyszę o czymś takim jak pasta satynowa albo złoty żwirek...
Odpowiedz
Piekny swiecznik i piekne kolory.
Konturowki tej firmy mam dwie- zlota i niebieska. Szybko wysychaja, nawet dobrze zamkniete. Niebieska mi sie zwarzyla.
Odpowiedz
bardzo mi się podoba to posypane złotkiem szkło! Bardzo fajny ten świecznik no i konturówki warte wypróbowania Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
dzieki dziewczyny - ależ sie cieszę że Wam sie spodobała moja praca SmileSmile. Kruszyna te złoto to jest farba metaliczna pentartu ( super wydajna i fajnie kryjąca) . Er     to jest pasta satynowa     to piasek ( żwirek) drobny     a to sa te masy perłowe ( coś podobnego do miki ale wydaje mi się że lepiej kryjące i bardziej wyrazisty odcień ).
Odpowiedz
Reklama
Wiolka dzięki - gdzie się te pasty zakupowywuje? Big Grin
Odpowiedz
A wiecie że miałam go nie pokazywać . Wydawał mi się taki nie do końca teges Wink. Ren , Graż dzięki Smile.
Odpowiedz
no no no Wiolka widzę że się rozszalałaś w testowaniu nowych posypek i mazideł. Bardzo mi się podoba połączenie złota i turkusu, motylek wyszedł świetnie jest taki przestrzenny, wypukły, fajnie to wygląda. Te spękania i efekt od żwirku (nie słyszałam o czymś takim wcześniej) bardzo mi się podoba, bo to taka wiolkowa artystyczna wizja wyszła :-)
Odpowiedz
Ania ten żwirek to może sie inaczej nazywa ( są to takie drobniutkie kuleczki ) i nimi posypałam kroki na motylu Smile. A spęki są wypełnione złotą farbą i tą pastą satynową którą jest zrobiony motyl . Ot i wszystko Wink.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl