Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
#51
Asiek dzięks Wink. Boleję nad tym że nie mam żadnego mazidła turkusowego - trudno Sad.
Odpowiedz
Reklama
#52
Swieczniki super. Kucie wyszlo pieknie.
Ze rury szklane- rozumiem, ze gabka florystyczna- rozumiem. Ale nie rozumiem do czego te rury pierwotnie byly? Pisalas gadzety, ale to mnie sie kojarzy bardziej z jakas przywieszka, nowa aplikacja na telefon, czyms bzdetnym na widok czego kwicza nastolatki.
Odpowiedz
#53
Świeczniki są rewelacyjne, bardzo mi się podoba takie kucie. Wyglądają na takie ciężkie, solidne, robią wrażenie. Mam zamiar kiedyś się tego nauczyć, ale jeszcze daleka droga
Odpowiedz
#54
Dorota nie mam pojęcia do czego te rury były albo od czego Wink. W sklepach z używanymi rzeczami są takie półki na których jest mnóstwo dupereli ( talerzyki , szklaneczki , dzbanuszki , kieliszki itp itd ) . To się u nich nazywa gadżety Smile.

Myślę że nikt oprócz mnie by tego bzdeta Wink nie wziął . Na bank powędrowałby do innego ciuchlandu.
Odpowiedz
#55
Oli dzięki za radę . Obraz jest już polakierowany więc pewnie zostanie w takowej wersjiSmile.

Marta gdybym teraz robiła te rury to nałożyłabym paluchami masę szpachlową Wink.
Odpowiedz
#56
ale fajne te świeczniki - ciężkie, ale mnie takki efekt się bardzo podoba! Też kułam przy uzyciu glutownicy, więc chyba nie jest to zły pomysł... Wink
Odpowiedz
Reklama
#57
Madzia wiesz jak to czasami jest z tymi glutami jak masz foto swego kucia to wrzuć Wink.
Odpowiedz
#58
Niestety nie mam zdjęcia, bo wykułam i postawiłam na półce i miałam jeszcze złotkiem rzucić, ale się napatoczyła klientka i na szybko lakierowałam przy niej z suszarką w ręku ;( ale zamierzam wykuć ramkę do zdjęcia, więc na pewno się pochwalę!

Glutownicę kocham, niemal codziennie mam odpaloną w pracowni Wink do wszystkiego się nadaje (szkoda, że nie robi herbaty, ale od tego mam kumpla Wink )
Odpowiedz
#59
(01-17-2014, 10:33 PM)DecouDream napisał(a):
(01-17-2014, 06:54 PM)vika napisał(a): gdyby tak te ranty przejechać złotym woskiem, albo delikatnym miedzianym, gdzieniegdzie dać jeszcze odrobinę turkusu, to całość by bardzo zyskała... ale i tak mi się podoba Smile

Popieram pomysł Viki z turkusem.

To dobry pomysł z tym turkusem Smile
Odpowiedz
#60
Zostało mi trochę szpachli . Musiałam ją gdzieś wykorzystać . Powstała taka buteleczka Wink            
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl