Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Dzięki dziewczyny . Miałam do wyboru albo domalować , albo zrobić jakiś relief , albo nie wiem co jeszcze . Wybrałam pierwsze Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Jak dla mnie to bardzo dobrze, że wybrałaś domalowanie. Motywy są tak kolorowe i radosne, żę nic im nie potrzeba. Zwłaszcza, że dostały obwótki złote i lakier na piatkę. Piękne bombeczki.
Odpowiedz
Wiesz Graż tyle ostatnio było na temat lakierowania że MUSIAŁAM Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ja to już Ci mówiłam, że śliczne bombaski Wink)) I takie błyszczące Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dzięki dziewczyny Smile. Ela ano mówiłaś Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ren - dzięks Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Bombowe te Twoje bombki Wink Błysk jak ta lala. Używałaś w końcu wodnego papieru?
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Iza tu nic nie szlifowałam Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Malola dzięki Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Piękne mikołajowe bombeczki, nie da się ukryć że Święta nadchodzą Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl