Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Podobają mi się te butelczyny. Masz rację - takie proste deco czasami cieszy bardziej niż wypasiony.
A tak w ogóle też mam te grzybki Big Grin Narazie posadziłam je na bombkach ale zastanawiałam się gdzie resztę ulokować, o butelkach nawet nie pomyślałam Big Grin rewelacyjny pomysł jak dla mnie
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Reklama
Piękne te buteleczki, aż nabieram ochoty do prób szklanych ;o))
Odpowiedz
(05-19-2014, 09:21 PM)wiolka42 napisał(a): Mery kupujesz sos najlepiej 4 bo na serwetce są 4 motywy . Przyklejasz lakierujesz patynujesz dodajesz sznurek i sru .

Lol
Wspaniały przepis na doskonałą pracę dekupażową Big Grin Kupujesz sos, przyklejasz, patynujesz, sznurek i sru....
Padłam Lol

A butelki przednie, to chyba głównie zasługa tego "sru" Tongue
Odpowiedz
Podpisuję się pod warto, padłam jak przeczytałam ten opis Big Grin
Odpowiedz
Er padłaś od sosu czy sru Dodgy
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
(05-20-2014, 03:01 PM)wiolka42 napisał(a): Er padłaś od sosu czy sru Dodgy

Od całokształtu Biggrin
Odpowiedz
Reklama
A co bedzie w buteleczkach?
Bo tak mysle, ze w tych grzybkowych to albo truciznaTongue albo syrop na kaszelTongue
Odpowiedz
Dora nic nie będzie . Będą sobie stały dla ozdoby Blush
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
I dobrze. Takie tez trzeba miec. Najlepiej gdzie w kuchni na widoku...niech sasiadki i kolezanki podziwiaja. Bo jak im sie spodobaja, zapragna takich samych i wtedy od razu wiadomo do kogo uderzacTongue
Odpowiedz
W końcu i ja mam na swoim koncie pierwszą szkatułkę. Było to dla mnie nie lada wyzwanie. Kol poprosiła żebym zrobiła ją dla jej mamy na Dzień Matki. Dała mi serwetki z motywami róż i instrukcję - naklej to po całości bo moja mama bardzo lubi róże i chce całą w róże. W ogóle mi takie rozwiązanie nie leżało. Musiałam ją zrobić po swojemu czyli dużo złota . Całość wygląda tak                    
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl