Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
I ja sie przylacze do pochwal. Rosnie Ci konkurencjaTongue Ale to mile. Moi tez lubia cos porobic ze mna i to jest wlasnie fajne, ze chca sie uczyc, probowac. Co z tego ze nabalagania albo sami wygladaja jakby to ich decupazowanoTongue W dzisiejszych czasach, gdzie rzadza gry komputerowe a w pilke z kumplami gra sie tylko online, takie manualne prace sa na wage zlota. I dobrze, ze dzieciaki chca robic cos innego niz tylko podazac za osiagnieciami cywilizacji.
Odpowiedz
Reklama
Ja już podziwiałam dechę na fb.Jest rewelacyjna!Chętnie bym zabrała Smile. Razem z Hanką też czekam na zdjęcie kołpaka.Brawa dla zdolnego artysty!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
I ja chętnie bym zobaczył kołpak. Może by mnie zainspirował, bo chętnie ozdobiłbym coś nietypowego, a póki co mam pustkę w głowie.
Fajnie, że ktoś już za młodu szlifuje swój talent.
Odpowiedz
o Graż nowa focia szkoda że taka malutka . Jutro zrobię foto tego kołpaka ale nie oczekujcie czegoś nadzwyczajnego.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ale Mati zdolniacha za mamuśką. Jak przyjadę, to razem będziemy ćwiczyć jednoskładnikowca.
Odpowiedz
Ann nie mogę się doczekać . Szkatułki odstawiam na Twój przyjazd .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Świetna ta deseczka, gratuluję zdolności przy utalentowanej mamusi się rozwijają ;o))
Odpowiedz
Wiolka, ja nie chcę Cię martwić ale.... konkurencja Ci rośnie i to ostra konkurencja Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Kielich z tych co to musiały odstać Wink. Wpadł mi w ręce papier ryżowy którego wzór idealnie pasował ( według mnie ) na ten kielich. Zrobiony oczywiście po mojemu - dużo blasku , wykończenie kropkami . Jestem ciekawa Waszych opinii .        
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No i jakby (kurdelebele) wszystko pasuje !!!
Perełki nadają elegancji delikatności motywu. Ładnie, ładnie sobie poczynasz Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl