Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Gossip wszystkiego najlepsiejszego Smile Weny każdego dnia i czasu na jej realizację! A nam mocnego Heart, by znieść widok i zachwyt płynący z każdego kolejnego stworzonego przez Ciebie cuda Cyklop

Uczta wyśmienita, kulliżanki poszły w słodkości, to ja naleweczkę zakoszę Naughty Chyba, że to balsam na bolące stopy Dodgy aaaaaa tam, też biorę Naughty
Odpowiedz
Reklama
Gratulacje Wiolka Smile
Odpowiedz
Po ponad dwóch tygodniach robienia biżu wróciłam do decu . Chyba mnie jakaś wena naszła . Zrobiłam do naszej świetlicy dwa prawie identyczne świeczniki. Ostatnio mam fazę na masę szpachlową i ozdabiam nią prawie wszystko . Tutaj też jest - trochę spitoliłam bo powinnam dać po całości a nie w skośnym pasku który wyszedł dość krzywo Wink. Człowiek uczy sie na błędach - czyż nie prawdaż ??? Wink.                    
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Toż prawda, że nauka na błędach najbardziej boli, ale jest najskuteczniejsza. Tylko ja nie widzę krzywości. Ukośne paski to jak mają być proste?
Fajnie dobrane kolorki - takie zamglone.
Odpowiedz
Bliźniaki są ostatnio na topie Wink Choć moje rozdzielone na wieki Wink
Fajne Twoje świeczniki, lubię ten niebieski wzór. Bardzo spodobał mi się ich wierzch.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Cuuudne! Bardzo mi się spodobały Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Dzięki Smile . Renia ta struktura to jak ja nazywam jest baranek . Myślę że odpowiednimi przedmiotami można zrobić cuda niewidy z mas strukturalnych . Na tym baranku jest złota i niebieska mika Smile . Różyczki są niebieskie bo te świeczniki to dodatek do niebieskiej dekoracji.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Miki... no właśnie, muszę je sobie w końcu na neverending listę wpisać.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Graż dzięki Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
O masz, następne urodziny Smile

Wiolka - fajnie, że jesteś Heart

A swieczniki udane bardzo Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl