Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Sto lat! Sto lat! Wink)))

taca jest świetna Smile lecisz teraz jak burza Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hania chwilowo mam fazę na decu Wink. Graż jak już pisałam to była taca doświadczalna . Relief faktycznie jest dość gruby może za słabo go wyszlifowałam ( ten szablon jest z takich grubszych ) . Tło pod napisami - wiem wiem Smile . Gdybym miała drukarkę na bank byłby transfer , a tak wycięłam coś z serwetki i przykleiłam . Na przyszłość muszę sie zaopatrzyć w jakieś napisy transferowe .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Taca doswiadczalna wiec wybacza bledy - juz Gra napisala o tym tle. Mnie tez ono daje po oczach, ale udaje, ze go nie widzeTongue
Przecierki za to widze mocne. Moze jak dla mnie ciut za mocne, ale i tak podziwiam, ze ci sie do surowego drewna nie zeskrobaloSmile
Ona waska jest? Na tej fotce z gory nie wyglada na duza, raczej na waska i dluga.
Odpowiedz
Dora jest długa i dość wąska . A przecierki to specjalnie tak mocno zrobiłam Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Fajnie złachana i powycierana. Lubię taki styl, podoba mi się.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ren chciałam powiedzieć ze Dora ma długie włosy Naughty. Jeśli chodzi o tacę to masz dużo racji . Ja sie na niej UCZYŁAM . Szablony mam tylko 3 więc za bardzo nie było wyboru. Ja się odchudzam więc na słodko raczej odpada Cyklop
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Czy mi się wydaje czy ta taca nie miała gładkiego drewna? Wygląda jakby była zrobiona ze starych popękanych desek i mam wrażenie, że właśnie tak wyszłyby przetarcia na takich deskach? A może przetarcia zależą od użytego papieru ściernego? Ja zawsze używam tego praktycznie najdrobniejszego, a w miejscu gdzie ma być mocniej przetarte albo mocniej macham ręką, albo biorę grubszy papier ścierny. ;o)
Generalnie złachane jest mocno, jak dla mnie trochę za mocno, ale pierwsze koty za płoty ;o))
Odpowiedz
Bardzo fajna ta taca, ja bardzo lubię takie klimaty Smile
Odpowiedz
Fajnie że Ci się podoba Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Mocno zębem czasu nadszarpnięta, pewnie nawet całym zgryzem Wink
Całkiem fajna, tylko wąska jakaś. Dobrze, że prezentuje się nieźle, bo praktyczna to chyba nie jest.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl