Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Pewnie, wciąż mówię do siebie "Dobra, tak bym chciała, ale zobaczymy co z tego wyjdzie"
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Żeby odświeżyć trochę wątek wrzucam kolejną pracę            
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Fajny kielich Smile Bardzo podoba mi się kolorystyka i to jak ta cudna masa rozlewa się na podstawę.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ten kielich to jest mój ulubiony Wink Cudnie wyszedł Wink)) I te koraliczki czy ziarenka są świetne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dzięki dziewczyny . DD do tej podstawy miałam najwięcej zastrzeżeń . Mam zawsze problem z wykończeniem nogi kielicha. Hanuś to jest piasek . Ren papier ryżowy był malowany farbą dekoracyjną vino bianco - zakochałam się w niej , daje cudowny efekt .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
od razu widać, że to Vino Bianco :-) Pięknie wyszedł zz tym bzowym motywem :-)
Odpowiedz
Reklama
Przepiękny motyw, doskonale skomponowany. Całość bardzo romantyczna, dla mnie jednak te piaskowe koraliczki to już odrobina za dużo Blush
Odpowiedz
Piękny kielich. Ładny motyw, dobrze komponuje się z perłowym tłem.
Tylko podstawę kielicha już całą tym pisakiem pokryła.
Odpowiedz
Ann Wink
Er bez tego piasku był taki łysy Smile
Justynka już jeden zrobiłam z pokrytą podstawą po całości. Chciałam żeby każdy był inny Wink.
Dzięki dziewczyny .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Aaa, to oki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl