Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Vika one są styropianowe mocno płaskie i mają 10 cm średnicy. Hania cały czas myślę Sad.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Bardzo ładne i ten proszek naprawdę magiczny, klimat robi jak nic. Podoba mi się też złota obwódka.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki Smile. DD gdybym umiała reliefy to pewnie nie byłoby tego złotego paska. Ale łatwiej jest przykleić niż zrobić jakiś krzywy zygzak Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Najważniejsze, że świetnie dobrany i pięknie się prezentuje Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oli te płaskie są super do ozdabiania tylko szkoda że są takie małe . Nata dzięki Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego z gromady serwet które mam wybieram te gdzie dominuje kolor różowy Smile. Może dlatego że mam mały wybór farb , a jestem zbyt leniwa by robić jakies mieszadła. W wymiance forumowej dostałam długopiśnik i teraz mnie naszło żeby go ozdobić. W sumie nie miałam żadnej koncepcji. Przymierzyłam kilka serwetek i przez jeden wieczór powstało takie mieszkanko                
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Kurczę, lubię różowy kolor ale tutaj jest go dla mnie trochę za dużo, to tło przytłacza tą serwetkę...ja bym dała mniej tego różu w tle, ale to moja subiektywna opinia Wink
Odpowiedz
Oli w realu tak nie razi po oczach Wink. Mój Mateo powiedział - w końcu zmieniłaś tą brzydką puszkę ( jakiś zajączek i kurczaczki Wink) na coś fajniejszego .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Lubię tę serwetkę i też ją mam Wink))
Długopiśnik przez to, że jest różowy, to jest bardzo wesoły Wink
Odpowiedz
Serwetki nie znam, ale chętnie bym poznała Wink Fajny ten długopiśnik, taki wesoły i pozytywny.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl