Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Pięknie! Ale noga Naughty reszta też cudna!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Ależ Wolka... no pięknie! A to kielich-kielich, czy klielich-lampion? Bo jak lampion to ze światełkiem pokaż Smile
A kuleczki? Wink
Odpowiedz
ale noga! zgrabna bardzo Smile i dzięki niej kielich wyprzystojniał Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Juz go obczailam na fb. Bardzo mi sie podoba.
Odpowiedz
Tak, bardzo ładny Smile ja też podniosłabym lekko różę i dodała (gdybym umiała, oczywiście Big Grin) cieniowanie, ale i tak super Smile a noga czadowa! wyszła Ci kapitalnie Smile
Odpowiedz
Wiola brwoooooo, super noga :-) uparłaś się na to złoto i wyszło fajnie. Róże bym podcieniowała tylko bo bym nie wytrzymała :-)

(02-05-2015, 09:21 PM)Ataner napisał(a): Chyba też poproszę Pawlaczkę o takie pozwoleństwo, bo bardzo mi się ta noga podobaBig Grin
Różyczkę przesunęłabym troszkę do góryTongue

a bierz nogi, grunt żeby mi ręce do pisania i malowania zostały :-)
Odpowiedz
Reklama
Piękny ten kielich no i noga się wie Smile kurczę też mam dwa kielichy czekające na swój czas, zrobiła bym im też takie piękne kucia ale ja nie umiem Cry
Odpowiedz
Wiola pięknie Ci wyszło, ja też bym nie wytrzymała i podmalowałabym jakoś złotem tą różę, jakiś akcencik malutki, albo co ;o))))

Fajnie, że naprawiłaś komputer i wróciłaś ;o))))
Odpowiedz
Dzięki dziewczyny . Gdybym umiała malować to pewnie podmalowałabym te róże . Ale bałam się spitolić. Ren róża z drugiej strony jest przyklejona wyżej Wink. Pasada jeszcze mogę jakąś konturówką podkreślić różyczki . Merilon ale czego nie umiesz ????? Pytaj - nauczymy Smile. Kucie jest naprawdę proste .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Mery, Nata - dzięki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

O nas
    Forum decoupageforum.pl