Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Zmywak kuchenny i na patyku dla mnie ble Wink. Kosmetyczne naj . Chcesz mieć ładny efekt musisz pocierpieć Smile. Wody w kranie Wink chyba nie brakuje. Łapki jak się pobrudzą można umyć.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
FutrzaQ, nie muszą być specjalistyczne preparaty. Jako podkład do szkła, według mnie, najlepszy jest Interior Fix Primer Fluggera
O taki:
   
Jest do gładkich powierzchni i bardzo poprawia przyczepność farby.
Ja go używam jako podkład do niemal wszystkiego - do drewna też. Nie jest bardzo drogi.
Odpowiedz
Ooo dzięki kupi się w budowlanych? Leroy, Obi? Nie jest jakieś wielkie to opakowanie? Najbardziej to ja lubię takie litrowe znaleźć, wcześniej pisałem o farbach w Leroyu kupiłem Luxens akrylową do scian i sufitów, jak ona ładnie kryje! Big Grin Innym razem w Mrówce kupiłem (jedyna biała litrowa farba jaką mieli) to się chyba Śnieżynka nazywało? Nie dam sobie reki uciąć w każdym razie obok stała ta sama tylko w wersji z brokatem - nie polecam po otwarciu zastyga jak budyń Tongue
Odpowiedz
Ja mam taki o pojemności 0,38l. Litrowych to chyba nie ma (jest jeszcze 0,75l). Nie wiem jak w Obi, ale w LM i Casto nie widziałam tego. Raczej w sklepach Fluggera lub innych farbiarskich. Niektóre internetowe sklepy z artykułami do decou maja Fluggera.
... Wiola da nam po łbach za śmietnik w jej wątku...
Odpowiedz
Malola właśnie były ciut mniejsze i brzegi popatynowałam . Mam też takie bez ramek i nie wiem które ładniejsze Smile. Muszka dzięki. Justynka dzięki temu co piszecie i ja się czegoś dowiem Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Nata mnie też - dlatego je wybieram do prac Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Zachciało mi się spękań . Miało być jak u Pawlaczki . Ale gdzież mi do mistrzyni Sad. Wyszło tak     . Ann dzięki za podpowiedzi Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No tak, Pawlaczka to Pawlaczka...
Ładnie wyszedł zegar, spękania też, jak na jednoskłądnikowiec, delikatne. Tylko, jak dla mnie, to cieniowanie po spękach za ciemne, albo za mało rozciągnięte. Motyw i tarczę super dobrałaś.
Odpowiedz
Justynka ja tylko z jednoskładnikowcem pracuję Smile. Z tym rozciągnięciem to masz rację że ciut za mało . No cóż wyszło jak wyszło. Renia ja ten żółtawy ( na opakowaniu kremowo - beżowy ) dostałam od Anki . Te farby tak ona twierdzi najlepiej nadają się do spękań Smile. A tarczę sobie druknęłam Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola, ale całą tarczę drukałaś? I tło i cyferblat jako jeden wydruk?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl